Blogi modowe, które odwiedzam #8

Zapraszam na ósmy już post z moimi odkryciami blogowymi. Jeśli nie widzieliście poprzednich, znajdziecie je tu: #1, #2, #3, #4, #5, #6, #7. Dajcie też znać, jakie są Wasze ulubione blogi! Jestem ciekawa, gdzie zaglądacie.

Na dobry początek blogerka z Londynu z minimalistyczną i klasyczną garderobą. Z każdym dniem coraz bardziej odchodzę od kolorów, zdobnych tkanin oraz fasonów. Zapewne dlatego moją uwagę przykuwają właśnie takie blogi. U Isabelli znajdziecie całą masę zdjęć ulic, kamienic, spotykanych osób, jedzenia – wszystkie one skupione wokół tętniącego życiem miasta.

1_zps4f28014f 6N2A1080_zps7b563129 6N2A3969 allgrey_zpse316a82c q12

Na blogu Fashion Unzipped  trudno o stylizacje, które łatwo przenieść do naszej codziennej garderoby. Jest za to bardzo inspitujący fotograficznie. Zdjęcia nie zawsze są doskonałej jakości, ale zaskakują sposobem kadrowania i historiami, jakie opowiadają.

3.5 (1) 3.5 5.5 28 73

Blog autorstwa Amandy Shadforth, która oprócz codziennych stylizacji pracuje przy kampaniach i edytorialach, które można obejrzeć na jej stronie.

Balmain-T-Shirt-Isabel-Marant-Leather-Pants-Oracle-Fox Barbara-Bui-Fur-Gilet-leather-pants-paris-Oracle-Fox.1 Je-Parle-Francais-Etre-Cecile-Oracle-Fox.1 Josh-Goot-Dress-Givenchy-Bambi-Clutch-Oracle-Fox.4

Comments

 1. Olivia Aimes (@OliviaAimes) Odpowiedz

  love these blogs!

  fridaynightstyle.com

 2. ola Odpowiedz

  było już coś na kształt tureckich swetrów, stylizacje na leciwą seniorkę potem kokietkę. Były naturalne materiały, po których nastąpiła faza poliestru, a teraz klasyka i minimalizm. Imponujące! Co czeka nas za miesiąc? Blog pełen niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji 🙂

 3. retro-moderna.blogspot Odpowiedz

  Isabella Thordsen jest świetna, dzięki za polecenie tego bloga, wcześniej go nie znałam.

 4. Monika Odpowiedz

  Każdy z tych blogów jest niesamowity i wyjątkowy 🙂

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.