10 marca 2015

Blogi, które odwiedzam #8

Zapraszam na ósmy już post z moimi odkryciami blogowymi. Jeśli nie widzieliście poprzednich, znajdziecie je tu: #1, #2, #3, #4, #5, #6, #7. Dajcie też znać, jakie są Wasze ulubione blogi! Jestem ciekawa, gdzie zaglądacie.

Na dobry początek blogerka z Londynu z minimalistyczną i klasyczną garderobą. Z każdym dniem coraz bardziej odchodzę od kolorów, zdobnych tkanin oraz fasonów. Zapewne dlatego moją uwagę przykuwają właśnie takie blogi. U Isabelli znajdziecie całą masę zdjęć ulic, kamienic, spotykanych osób, jedzenia – wszystkie one skupione wokół tętniącego życiem miasta.

1_zps4f28014f 6N2A1080_zps7b563129 6N2A3969 allgrey_zpse316a82c q12

Na blogu Fashion Unzipped  trudno o stylizacje, które łatwo przenieść do naszej codziennej garderoby. Jest za to bardzo inspitujący fotograficznie. Zdjęcia nie zawsze są doskonałej jakości, ale zaskakują sposobem kadrowania i historiami, jakie opowiadają.

3.5 (1) 3.5 5.5 28 73

Blog autorstwa Amandy Shadforth, która oprócz codziennych stylizacji pracuje przy kampaniach i edytorialach, które można obejrzeć na jej stronie.

Balmain-T-Shirt-Isabel-Marant-Leather-Pants-Oracle-Fox Barbara-Bui-Fur-Gilet-leather-pants-paris-Oracle-Fox.1 Je-Parle-Francais-Etre-Cecile-Oracle-Fox.1 Josh-Goot-Dress-Givenchy-Bambi-Clutch-Oracle-Fox.4

Dołącz do dyskusji! 3 komentarzy

 1. love these blogs!

  fridaynightstyle.com

  Odpowiedz
 2. było już coś na kształt tureckich swetrów, stylizacje na leciwą seniorkę potem kokietkę. Były naturalne materiały, po których nastąpiła faza poliestru, a teraz klasyka i minimalizm. Imponujące! Co czeka nas za miesiąc? Blog pełen niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji 🙂

  Odpowiedz
 3. Isabella Thordsen jest świetna, dzięki za polecenie tego bloga, wcześniej go nie znałam.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.