8 grudnia 2013

Blogi modowe, które odwiedzam #2

Zapraszam na kolejną porcję zagranicznych inspiracji blogowych. Poprzedni post znajdziecie tutaj.

f215-1-horz

Kastor & Pollux to blog, a także sklep internetowy prowadzony przez dwie dziewczyny. Swoje awangardowe stylizacja prezentują w innej formie niż na blogach modowych, jakie znamy. Dziewczyny nie muszą martwić się o plenery zdjęciowe. Tworzą je metodą kolażu, dodając kwiaty, drzewa i figury geometryczne.

IMG_00451-horz

Jane Aldridge, autorka bloga Sea of shoes to w moim odczuciu najładniejszy rudzielec w blogosferze modowej. Wcześniej jej stylizacje były utrzymane w stylu glamour, dziś są bardziej minimalistyczne. Osobiście wolę poprzednią wersję.

NF8C00551-horz

Odnoszę wrażenie, że Gary Pepper to blog, gdzie trudno o jakiekolwiek wady. Autorka jest piękną modelką o bardzo kobiecym stylu, a zdjęcia jej zestawów to na pewno jedne z lepszych, jakie widziałam w blogosferze.

misspandora2-horz

Louise Ebel to fanka sztuki i lat 70. Jej stylizacje zawsze wyglądają, jakby były wyjęte z innej epoki i coś w tym jest, bo Louise często publikuje zdjęcia zestawów wraz obrazami, rzeźbami, klatkami z filmów, którymi się inspirowała. Blog ma wersję francusko-angielską oraz japońską (?).

carolina-engman-boyfriend-jeans5-horz

Na stronie Caroliny Engman nie znajdziecie ekstrawaganckich zestawów, podobnie jak w przypadku Andy ze Style Scrapbook, o której pisałam w poprzednim poście z blogowymi inspiracjami. Mocną stroną tych blogów jest autentyczność. Oglądając zdjęcia odnosi się wrażenie, że są na nich codzienne zestawy, a nie stylizacje stworzone na potrzeby bloga.

Post 26/31

Dołącz do dyskusji! 4 komentarzy

 1. też odwiedzam większość z tych blogów, są naprawdę super.
  Sea of Shoes to był pierwszy blog na jaki natrafiłam jakieś 10000 lat temu i tak od Jane zaczęłam przygodę z blogami. Później Alix z The Cherry Blossom Girl i przez nią trafiłam do Pandory. Co prawda nie było mnie u niej jakiś rok, ale w końcu się zbiorę, by nadrobić zaległości 🙂
  Nicole Warne z GP jest cudowna. Idealne stylizacje, idealne miejsca do zdjęć i idealne zdjęcia. Czy Ona jest chodzącą Panią Perfekcją ? 😀
  A Carolina to jedna z pierwszych i po tylu latach- ulubiona blogerka- z bloga typowo streetstylowego. I ta jej przeprowadzka do NY… ehhh 🙂

  Odpowiedz
 2. dałaś świetne przykłady, często tam zaglądam 🙂

  Odpowiedz
 3. Woman of Alien

  Excellent work you have got performed, this website is really great with wonderful information and facts. Time is God’s strategy for keeping almost everything from happening directly.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.