Blogi modowe, które odwiedzam #4

Przyszedł czas na kolejną wakacyjną porcję blogów modowych, jakie odwiedzam. Część z nich to moje nowe znaleziska, które poznałam zaledwie kilka tygodni temu.

Micah bloguje od 2011 roku. W tym samym czasie zaczęła też stylizować dla marki Top Shop. W zawodzie pracowała jednak jeszcze przed założeniem bloga. Styl Micah jest bardzo kobiecy, miejski i maksymalnie wyrazisty przez odwołania do lat 90. W niektórych zestawach przypomina mi trochę Rihannę, z tym, że w dużo lepszym, bardziej stylowym i eleganckim wydaniu!

 Micah-Gianneli_Best-top-fashion-blog_Rihanna-Riri-style_Nasty-Gal-campaign-editorial_Shoe-Cult-editorial-campaign_Nasty-Gal-Australia_Vogue-Oyster-Russh-i-D-editorial_L.A-Los-Angeles-summer-editorial-2B Micah-Gianneli_Best-top-fashion-blog_Rihanna-Riri-style_Street-style-editorial_Asilio_Saxony_Tony-Bianco_Pared-Eyewear_Barbara-Bonner_Black-fashion-editorial_Androgynous-model-editorial-2b Micah-Gianneli_Best-top-fashion-travel-style-beauty-lifestyle-blogger_Vintage-Levis-jeans_Tony-Bianco_Wanted-Shoes_Dallas-and-Carlos_Secret-South_Zachary-Label_Nick-Campbell-Eyewear-6 Micah-Gianneli_Best-top-personal-style-fashion-blog_Androgynous-model-editorial_Rihanna-style_Jean-Paul-Gaultier-Levis_Denim-editorial-campaign_Cazal_Barbara-Bonner_Windsor-Smith_Valere-Jewellery_-1 Micah-Gianneli_Best-top-personal-style-fashion-blog_Denim-editorial_Barbara-Bonner_Cazal_Save-the-Last-Pinker_Urban-hip-hop-ghetto-luxe-fashion-editorial_Triple-denim_Levis_Vera-Xane_Triple-Denim-11 Micah-Gianneli_Best-top-personal-style-fashion-blog_Rihanna-style_Denim-editorial-campaign_Levis_Levis-editorial-campaign_Pared-Eyewear_Wanted-Shoes_Barbara-Bonner_Gooseberry-Intimates_Street-style-1-B Micah-Gianneli_Best-top-personal-style-fashion-blog_Street-style-editorial_Valere-Jewellery_Vera-Xane_Wanted-Shoes_Save-the-Last-Pinker_Sophie-Hulme_Cross-necklace_Levis-1

Kolejny bardzo wyrazisty styl, lecz zupełnie inny niż w przypadku poprzedniczki. Jeśli lubicie Atlantic-Pacific i jej perfekcyjne zestawy i fryzury, zapewne też polubicie Vanilla Extract.

1-12001 1-12003 (1) 1-12003 2-12004 2-12006 3-12001 4-12003 5-12001

Blog The Golden Diamonds obserwuję już od dawna i lubię głównie za to, że jego autorka niezależnie od tego, jak bardzo elegancko i szykownie jest ubrana, wciąż wygląda jak dziewczyna z sąsiedztwa, z którą ma się ochotę zaprzyjaźnić. Dodatkowo wielkim plusem są piękne plenery na zdjęciach.

doina-ciobanu-beach-look-14 doina-ciobanu-givenchy-gown-paris_-16 Doina-Ciobanu-RCParis-11 IMG_6962 IMG_9003 pink-lace-dress-5 pink-lace-dress-20 ZT5B8237

Ten blog śledziłam na początku jego powstania i wróciłam do niego ostatnio. Bardzo lubię naturalność i bezpretensjonalność autorki (Sabriny). Na dzień dzisiejszy strona jest prowadzona przez trzy osoby.

afterdrk-grandpastyle2 afterdrk-londonday12 afterdrk-smashbox2 afterdrk-stripedshirtoutfit2 afterdrk-stripedsweater2 thumb (1) thumb

Poprzednie posty z serii „Blogi, które odwiedzam” znajdziecie tu: #1, #2, #3

Comments

 1. kat. Odpowiedz

  Czy Vanilla Extract posiada fanpage na fb? BO nie mogę znaleźć…

 2. FashandRoll Odpowiedz

  Wow. Pierwsza dziewczyna genialna, totalnie w moim stylu, a ta druga rzeczywiście od razu mi się skojarzyła z Atlantic-Pacific. Podoba mi się ten cykl, zwłaszcza, że wcześniej znałam tylko ostatniego bloga.

 3. M. Odpowiedz

  Nie znałam żadnego z tych blogów ale dzięki Tobie zajrzę tu i ówdzie;p

 4. Skandichic Odpowiedz

  Dzięki za świetne inspiracje, chętnie przejrzę 😉

 5. Ania Z. Odpowiedz

  dla mnie numer 3 🙂

 6. LekkoMissMargerita Odpowiedz

  Nie znałam tych blogów. Pierwsze wrażenie – rozbudziły moje zainteresowanie. Z pewnością zajrzę

 7. Aleksandra Odpowiedz

  Kapuczino a znasz jeszcze jakieś blogi na których blogerki mają tak krótkie włosy jak Micah Gianneli???

 8. Madzia Odpowiedz

  Tez lubie afterDRK!!

 9. DekoEko Odpowiedz

  dziewczyny mają świetne zdjęcia 🙂

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.