20 kwietnia 2014

Świąteczne popołudnie z Cappuciną i Moccą

Mam nadzieję, że ten świąteczny dzień upłynął Wam w miłej atmosferze! Ja spędziłam go na świeżym powietrzu: spacerując z Cappuciną i Moccą oraz przypominając sobie, jak jeździ się na rowerze. Mają racje Ci, którzy twierdzą, że tego nie można zapomnieć! Podczas dzisiejszej przejażdżki odwiedziłam moje ulubione jezioro z lat dziecięcych i nastoletnich, dlatego też zobaczycie kilka zdjęć tego miejsca w galerii na dole. Nie wiem czy to za sprawą wspomnień czy codzienności wypełnionej miejskim zgiełkiem, który teraz mnie otacza, ale Jezioro Trzechowskie wydało mi się na swój sposób magiczne. Jeśli będziecie mieli kiedyś okazję znaleźć się w jego okolicy, sprawdźcie i dajcie mi znać czy nie jestem osamotniona w swych odczuciach!

IMG_3997 IMG_3969 IMG_4001 IMG_3949 IMG_3971 IMG_4026 IMG_3957 IMG_3987 IMG_4046

Marynarka/ jacket – Rue Paris
Spódnica/ jacket – Rue Paris
Naszyjnik/ necklace – Fleq
Buty/ shoes – Stradivarius
Torebka/ bag – Michael Kors
Bluzka/ blouse – no name
Okulary/ sunglasses – Cynthia Rowley

Fot.: Jakub Wasiniewski, Paulina Rudnicka (ja)

Dołącz do dyskusji! 4 komentarzy

  1. Ja w ogóle nie wyglądałabym dobrze i nie czuła się najlepiej w takich pastelach, ale przy Twojej delikatnej buźce zestaw wygląda naprawdę fajnie! 🙂

    Odpowiedz
  2. Słodko wyglądasz ze swoimi psiakami!!!

    Odpowiedz
  3. Jakie słodkie maluchy. Widać, że są zadbane. Na dobrą sierść wpływa także spożywane przez psy jedzenie. Nie wiem, czy słyszałyście, ale polecam granulki http://karmy-granum.pl/. Granum Regular jest kompletna, pełnowartościową karmą w klasie Premium dla wszystkich ras dorosłych psów o normalnym i zmniejszonym zapotrzebowaniu energetycznym. Zawiera mięso z kurcząt, przetwory warzywne oraz kukurydzę.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz