21 września 2018

Kreski i kwadraty – jak łączyć wzory?

paski i krata - jak łączyć wzory?

Jednym ze sposobów umiejętnego łączenia wzorów jest znalezienie wspólnej bazy kolorystycznej. W tym przypadku jest to czerń i biel, ale równie dobrze wystarczyłaby tylko jedna dominująca barwa.

Monika Brodka śpiewa o kropkach i kreskach, a u mnie dziś kreski i kwadraty. Podobne połączenie wzorów w nieco bardziej eleganckiej odsłonie pokazywałam już w TYM poście. Ołówkowa spódnica nie zawsze jednak musi być sztywna i formalna. Tym razem zestawiłam ją z białymi Reebokami. Odkąd mam Figę, stylizacje w stylu sporty chic to u mnie norma. Zestawy muszą być naprawdę wygodne. W końcu chcę dotrzymać kroku mojemu ruchliwemu szczeniakowi!

paski i krata - jak łączyć wzory? Top w paski i spódnica ołówkowa w kratę - jak łączyć wzory Top w paski i spódnica ołówkowa w kratę - jak łączyć wzory Top w paski i spódnica ołówkowa w kratę - jak łączyć wzory Top w paski i spódnica ołówkowa w kratę - jak łączyć wzory Top w paski i spódnica ołówkowa w kratę - jak łączyć wzory Top w paski i spódnica ołówkowa w kratę - jak łączyć wzory Top w paski i spódnica ołówkowa w kratę - jak łączyć wzory

Spódnica/skirt – TK Maxx
Top – Stradivarius
Buty/shoes – Reebok, Answear.com
Kolczyki/earrings – Medicine
Zegarek/watch – Daniel Wellington


Zdjęcia: Piotr Rudzki
Postprodukcja: Paulina Rudnicka


Dołącz do dyskusji! 4 komentarzy

  1. Ten komplet fajnie podkreśla Twoja figurę.

    Odpowiedz
  2. Uwielbiam te wzorki wyglądasz w nich świetnie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.