Kreski i kwadraty – jak łączyć wzory?

paski i krata - jak łączyć wzory?

Jednym ze sposobów umiejętnego łączenia wzorów jest znalezienie wspólnej bazy kolorystycznej. W tym przypadku jest to czerń i biel, ale równie dobrze wystarczyłaby tylko jedna dominująca barwa.

Monika Brodka śpiewa o kropkach i kreskach, a u mnie dziś kreski i kwadraty. Podobne połączenie wzorów w nieco bardziej eleganckiej odsłonie pokazywałam już w TYM poście. Ołówkowa spódnica nie zawsze jednak musi być sztywna i formalna. Tym razem zestawiłam ją z białymi Reebokami. Odkąd mam Figę, stylizacje w stylu sporty chic to u mnie norma. Zestawy muszą być naprawdę wygodne. W końcu chcę dotrzymać kroku mojemu ruchliwemu szczeniakowi!

paski i krata - jak łączyć wzory? Top w paski i spódnica ołówkowa w kratę - jak łączyć wzory Top w paski i spódnica ołówkowa w kratę - jak łączyć wzory Top w paski i spódnica ołówkowa w kratę - jak łączyć wzory Top w paski i spódnica ołówkowa w kratę - jak łączyć wzory Top w paski i spódnica ołówkowa w kratę - jak łączyć wzory Top w paski i spódnica ołówkowa w kratę - jak łączyć wzory Top w paski i spódnica ołówkowa w kratę - jak łączyć wzory

Spódnica/skirt – TK Maxx
Top – Stradivarius
Buty/shoes – Reebok, Answear.com
Kolczyki/earrings – Medicine
Zegarek/watch – Daniel Wellington


Zdjęcia: Piotr Rudzki
Postprodukcja: Paulina Rudnicka


Comments

  1. michel Odpowiedz

    Ten komplet fajnie podkreśla Twoja figurę.

  2. Ewa Macherowska Odpowiedz

    Genialnie wyglądasz 🙂

  3. Marysia Odpowiedz

    Uwielbiam te wzorki wyglądasz w nich świetnie.

  4. Milex Odpowiedz

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.