Ubrania i dodatki z dzisiejszego zestawu są marki Quiosque. Stworzyłam z nich stylizację na świąteczne spotkania w gronie najbliższych przyjaciół oraz rodziny. Myślę, że równie dobrze sprawdziłaby się też w pracy. Rzadko sięgam po wzory, chyba że geometryczne – jak w przypadku tej bluzki. Strój jest wprawdzie dość grzeczny i stonowany, ale sądzę, że czarna spódnica ze skóry ekologicznej sprawia, że całość nabiera charakteru.
Bluzka/blouse – Quiosque 139,99 PLN
Spódnica/skirt – Quiosque 149,99 PLN
Torebka/bag – Quiosque 149,99 PLN
Naszyjnik/necklace – Quiosque 39,99 PLN
Serdecznie dziękuję restauracji Eliksir za udostępnienie lokalu do zrobienia zdjęć.
Choera
Jesteś chyba najbardziej autentyczną blogerką, jaką znam. Wszystko zawsze wysmakowane, ale też nie sztuczne albo przesadzone.
Aneta P.
Sama bym się tak ubrała 😉
Rodgril
oj tak koniecznie i pokaż nam efekty 🙂
rozaliafashion
Bardzo mi się podoba! Wyglądasz cudownie!
Monika
jakie romiary zamówiłaś? kiedyś zamawaiałam w tej firmie i wydaje mi się,że mają zawyzoną rozmiarówkę.
kapuczina
Spódnica jest XS, bluzka S.
Angelika
Gdyby nie Ty, nie poznałabym tego sklepu. 3 dni temu kupiłam tę samą torebkę 🙂
Bizu_Maria
Super set! Nie sądziłam, że w Quiosque są takie fajne ciuchy!
Rodgril
cholera cholera cholera to skandal że można tak dobrze wyglądać jak Ty na tej sesji ! Od wielu tygodni jedna z moich ulubionych „Majstersztyk!”
RODGRIL
Zdecydowanie najlepsze stylizacja w ciągu ostatnich kilku miesięcy lubię do niej powracać 🙂
michel
Piękna stylizacja. Bardzo elegancka, klasyczna, poważna.