Świąteczne zakupy w 30 minut

TK Maxx – Xmas Gifting Challenge

UWAGA! Jeśli jesteś jedną z osób, z którymi widzę się w święta, wyłącz to okno albo poczytaj INNY POST!


Kupowanie prezentów na ostatnią chwilę nie jest najlepszym pomysłem. A zakupy, które trwają dokładnie 30 minut? Z takim zadaniem musiałyśmy zmierzyć się podczas wczorajszego eventu TK Maxx. Spotkałyśmy się w salonie znajdującym się w Wola Parku w Warszawie, więc nie miałam szans sprawdzić wcześniej asortymentu w sklepie. A nie ukrywam – przeszło mi to przez myśl!

Ekspresowe zakupy świąteczne - event

Będąc w drodze do centrum, postanowiłam jednak zrobić sobie listę osób, które chciałabym obdarować i obmyślić, czego będę szukać. TK Maxx ma na tyle bogaty asortyment (ubrania, dodatki, kosmetyki, akcesoria do domu, dla zwierząt, drobny sprzęt i zabawki), że trzeba mieć z góry opracowany plan, jeśli chce się zdążyć w zaledwie pół godziny. Tym bardziej, kiedy nagrywa się po drodze Instasnapy 🙂

Na liście miałam ponad 10 osób, jeśli moje psy traktować jako ludzi 😉 Udało mi się znaleźć praktycznie wszystkie prezenty, mieszcząc się w przewidzianym budżecie 500 zł. Najbardziej zadowolona jestem oczywiście z upominków dla Cappuciny i Mocci, ale mam świadomość, że one ucieszyłyby się ze wszystkiego, co wyciągnęłabym z walizki po przyjeździe do domu rodzinnego – zawsze myślą, że to prezenty dla nich!

Na pewno są wśród Was osoby, które lubią gorączkę świątecznych zakupów, piękne witryny sklepowe i wielogodzinne poszukiwania IDEALNYCH prezentów. Kiedyś sama za tym przepadałam. Niestety aktualnie nie mogę sobie pozwolić na spędzanie co drugiego popołudnia w centrum handlowym, więc opcja ekspresowych zakupów jest szyta na moją miarę.

Z Karoliną z Dziękuję Było Pyszne

Z Karoliną z Dziękuję Było Pyszne

Z Karoliną z Dziękuję Było Pyszne

Prezenty!!!

Moje prezenty z TK Maxx Moje prezenty z TK Maxx

Wniosek: Można zrobić zakupy świąteczne w 30 minut!
Wniosek 2: Już nie zobaczycie mnie z obłędem w oczach 23 grudnia w którejś  z gdańskich galerii handlowych 🙂

Comments

  1. Choera Odpowiedz

    Ale fajny ten reniferek!

  2. Aneta P. Odpowiedz

    Ja też robię zawsze szybko zakupy .

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.