10 najbardziej inspirujących (fotograficznie) kont na Instagramie

Inspirujące profile na Instagramie

Jakiś czas temu pisałam, jak robić zdjęcia na Instagram, a teraz chciałam pokazać Wam kilka ciekawych kont, które tam wyszperałam. W swoim mini rankingu zupełnie pominęłam profile o tematyce modowej. Skupiłam się na tych, które warto śledzić ze względu na nienaganne i niebanalne fotografie.  Miłego oglądania!

@ovors – oglądam piękne profile różnych fotografów, ale ten wbija w fotel (właściwie to w kanapę)!

@cimkedi – geometria, minimalizm i kolory, czyli zdjęcia architektury współczesnej z Istambułu. Drugiego takiego profilu nie znajdziecie!

@Palomaparrot – bardzo przyjemny IG z pastelowymi ujęciami.

@hirozzzz – doskonałe miejskie fotografie.

@katarzynamach – wszystko spowite we mgle lub w cieniu. Wypłowiałe, zgaszone i  czarno-białe ujęcia.

@fliickman – genialne zdjęcia Nowego Jorku.

@mammamijablog – nasza blogowa rodzinka z Trójmiasta. Podróżują po całym świecie i robią przepiękne reportaże ze swoich wojaży. Sami też są piękni 🙂

@leesamantha – takiego jedzenia na Instagramie jeszcze nie widzieliście. Autorka przygotowuje potrawy dla swoich dzieci, układając produkty w przeróżne obrazy.

@margo.hupert.art – profil artystki, która robi niesamowite grafiki na ścianę. Wykorzystuje w nich motywy roślinne. Moje grafiki w salonie będą inspirowane jej twórczością.

@renzi___– konto, którego bohaterem jest pies rasy golden doodle. Za każdym razem, gdy wchodzę na ten profil, męczę wszystkich wokół, że muszę mieć swoją Renzi.

Nie mogłabym na końcu nie zaprosić Was również do siebie. Wprawdzie zdjęcia nie są tak powalające, jak na powyższych profilach, ale jeśli chcecie być na bieżąco z tym, co dzieje się na blogu, mój IG na pewno Wam to ułatwi!

Top 10 kont na Instagramie

P.S. Dodawajcie w komentarzach linki do Waszych instagramowych odkryć.

Comments

 1. Mateusz Odpowiedz

  Polecam na pewno https://www.instagram.com/wrightkitchen/ – dziewczyna robi różne kompozycje z warzyw oraz owoców. Wszystko układa się w ładne i spójne desenie albo wzory. (ale jak sama pisała, jedzenie się nie marnuje ;P)

  Do tego dorzucę https://www.instagram.com/momimfine/ – gdy mama jest zbyt troskliwa, a Tobie znudziły się nudne odpowiedzi „u mnie w porządku”!

  Ostatnio na jakimś blogu zobaczyłem taki profil – zdjęcia mocno HDR – https://www.instagram.com/traperture/

  Może jeszcze https://www.instagram.com/afoxdesign/ dla fanów kaligrafii i nie tylko. Nie zagłębiałem się za bardzo, ale są tu jakieś powiązania z Polską, bo albo autor ma polskie korzenie, a może po prostu lubi, bo czasem są akcenty Warszawki.

  🙂

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.