20 grudnia 2012

BIG ACTIVE || ZIELONA STYLIZACJA ROKU

Za kilka dni na stronie serwisu Avanti24 rozpocznie się konkurs, w którym nagrodami będą m.in. bon do wykorzystania w sklepie Showroom, perfumy i 100 zestawów herbat, ponieważ fundatorem  akcji jest Big Active. Co należy zrobić? Podobnie jak ja w dzisiejszym poście, stworzyć stylizację, w której będą występowały zielone elementy (Możecie też zaszaleć i ubrać się od stóp do głów w tym kolorze). Następnie zrobić zdjęcie i między 27 grudnia (godz.12.00) a 17 stycznia (do 23.59) przesłać je za pomocą formularza konkursowego, który znajdziecie w serwisie. Możecie dodać dowolną ilość fotografii. Wyniki konkursu poznacie 22 stycznia. Tymczasem zostawiam Was z moją interpretacją zadania konkursowego.
In a few days on the Avanti24 website, a conpetition will start in which prizes will include voucher to use in Showroom store, 100 sets of perfumes and teas, as the sponsor of the action is Big Active. What should you do? Like me, in today’s post, create a styling, in which green parts will occur (You can also go crazy and dress up from head to toe in the colour). Then take a picture and between 27th December (12.00) and 17th January (to 23.59), send it using the form, which you can find on the site. You can upload any number of photos. You will know the results of the competition on 22nd January . Meanwhile, I leave you with my interpretation of the competition task. P.K.
 Photos by Katarzyna Lepianka & me
Sweater- Vintage Attack
Shoes, bag- Fleq
Pants, snood- Reserved
Like me on Facebook

Wpis sponsorowany

Dołącz do dyskusji! 25 komentarzy

 1. klimatyczne miejsce i idealnie dopasowany do wnętrz stój, pięknie ci to wyszło

  Odpowiedz
 2. Piękne zdjęcia, idealna butelkowa zieleń spodni 🙂

  Odpowiedz
 3. twoja interpretacja zieleni jest śliczna 🙂 już mam pomysł na zielony zestaw, więc pewnie się zgłoszę 😉 trzeba spróbować swoich szans 😉

  Odpowiedz
 4. bosko i klimatycznie!!!! Sweterek super 🙂 Masz duże szanse!!!

  Odpowiedz
 5. Ostatnie zdjęcie jest przeurocze ! ♥

  Odpowiedz
 6. twoja interpretacja lepsza niż jessy mercedes, twoja jest bardziej codzienna i uniwersalna. Innymi słowy po prostu twoja nie jest urwana z księżyca

  Odpowiedz
  • Osobiście bardzo lubię styl Jessy, ale dziękuję za słowa uznania. Dbam o to, by pokazywać tu stylizacje ‚użytkowe’, takie, o których myśli się: ‚mi też byłoby w tym wygodnie, komfortowo, ładnie’.

   Odpowiedz
 7. Naprawdę śliczne zdjęcia. Przeuroczo wyszłaś a zestaw bardzo twarzowy. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłych i udanych Świąt Bożego Narodzenia.

  Odpowiedz
 8. Masz w sobie coś co Cię wyróżnia.Jesteś unikatowa.

  Odpowiedz
 9. ślicznie 🙂
  co to za miejsce?

  Odpowiedz
 10. Już pomijam to, że obłędnie na wszystkich zdjęciach zawsze wygląda Twoja twarz (pomijając, że jesteś ładna, to bardzo umiejętnie wykonujesz makijaż i włosy – notabene, może kiedyś jakaś notka na ten temat? Naprawdę zawsze oglądając zdjęcia skupiam się najpierw na twarzy – a u innych zazwyczaj tylko na ciuchach), to
  kolejnym punktem na który patrzę – to wnętrza:)!
  Widać, ze blogowanie to nie tylko pasja, ale i normalna praca dla Ciebie:)!

  Wnętrza są finezyjne i wyjątkowe:)!!! PIĘKNIE!

  Torba – super:)!

  Pozdrawiam,

  http://www.jellyfish2012.blogspot.com/

  Odpowiedz
 11. Bardzo podoba mi się twój pomysł na robienie zdjęć w lokalach. Ciekawi mnie tylko, czy pytasz się właściciela, bądź pracownika, który akurat ma zamianę o to, czy możesz zrobić zdjęcia, czy tak po prostu wchodzisz z fotografem, zamawiasz ciastko i kawę i zaczynacie robić zdjęcia..?

  Odpowiedz
 12. Bardzo klimatyczne miejsce 😉 Sweterek bardzo mi się podoba, świetna stylizacja.

  Odpowiedz
 13. Serdecznie dziękuję za wszystkie komentarze.

  Odpowiedz
 14. Bardzo ładny sweterek. 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.