19 listopada 2018

Oklepany Kors – co z rzeczami, które przestały być modne?

jesienna stylizacja michael kors płaszcz oversize krata wrzeszcz

Jeśli jesteście ze mną od dawna, wiecie, że nie mam problemu z pozbywaniem się rzeczy. Średnio co pół roku robię wielkie wietrzenie szafy – segreguję, oddaję, sprzedaję. Nie czuję się dobrze w zagraconej przestrzeni. Istnieją jednak wyjątki i nie mam tu na myśli ubrań czy dodatków, do których miałabym stosunek emocjonalny. Mam w szafie trzy torby Michaela Korsa, po które sięgam już raczej od święta. Kiedyś uwielbiałam tę markę za klasyczne fasony i jakość – wciąż są nie do zdarcia. Szał na Korsa minął, a ja nie zdążyłam sprzedać swoich torebek. Tak więc niemała gotówka (teraz w formie skórzanej) tylko kurzy się w szafie. Nie mogąc znieść takiego marnotrawstwa, postanowiłam dać im drugą szansę. I oto jest! Mój najbardziej ekstrawagancki zakup – pomarańczowy Hamilton Traveler, po którego pojechałam do Gdyni zaraz po tym, jak rzuciłam pracę w jednej z agencji reklamowych. Tak na odchodne! Nagradzając się za podjętą decyzję. W zestawieniu z tym pięknym płaszczem oversize, zapomniany Kors nie wygląda chyba tak źle?

Dajcie znać, czy Wy macie w szafie rzeczy lub akcesoria, które wprawdzie straciły na aktualności, ale postanowiłyście dać im drugą, a może nawet trzecią szansę?

jesienna stylizacja michael kors płaszcz oversize krata wrzeszczjesienna stylizacja michael kors płaszcz oversize krata wrzeszcz jesienna stylizacja michael kors płaszcz oversize krata wrzeszcz jesienna stylizacja michael kors płaszcz oversize krata jesienna stylizacja michael kors płaszcz oversize krata jesienna stylizacja michael kors płaszcz oversize krata jesienna stylizacja michael kors płaszcz oversize krata jesienna stylizacja michael kors płaszcz oversize krata jesienna stylizacja michael kors płaszcz oversize krata jesienna stylizacja michael kors płaszcz oversize krata jesienna stylizacja Michael Kors płaszcz oversize kratajesienna sesja Michael Kors płaszcz oversize krata jesienna sesja Michael Kors płaszcz oversize krata jesienna sesja Michael Kors płaszcz oversize krata jesienna sesja Michael Kors płaszcz oversize kratapłaszcz w kratę Reserved płaszcz w kratę, torebka Michael Kors, kaszmirowy golf płaszcz w kratę, torebka Michael Kors, kaszmirowy golf

Płaszcz/coat – Reserved
Sweter/sweater – secondhand
Spodnie/pants – Bershka
Torebka/bag – Michael Kors
Buty/shoes – Baldowski


Zdjęcia: Piotr Rudzki
Postprodukcja: Paulina Rudnicka


Dołącz do dyskusji! 5 komentarzy

  1. Kurczę, chyba odwieczny problem z wartościowymi rzeczami pozostawionymi samemu sobie – brawo za użyteczny recykling 🙂

    Odpowiedz
  2. Mam ubrania, do których mam ogromny sentyment, dlatego zostają w mojej szafie na długo 🙂 Niektóre ubrania, które po czasie przestają mi się podobać, to zależ w jakim są stanie, jeśli bardzo dobrym to sprzedaję, jeśli trochę gorszym to oddaję.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.