15 października 2018

Barcelona, Park Güell: stylizacja z jesiennymi akcentami

Park Güell Barcelona sesja modowa jesienne trendy

Mimo że sesja robiona w słonecznej (tego dnia nawet bardzo) Barcelonie, starałam się przemycić trochę jesiennych trendów. Stąd też marynarka w angielską kratę ze złotymi guzikami i spodnie khaki. Czarny top z dekoltem na plecach to w rzeczywistości body, a właściwie kostium kąpielowy, który kupiłam jeszcze podczas letnich wyprzedaży.

Sesję zrobiliśmy na terenie jednego z ciekawszych obiektów w Barcelonie – Parku Güell, zaprojektowanego przez katalońskiego architekta Antonio Gaudíego. Zachwycił mnie swoją roślinnością, elementami architektonicznymi i widokiem na miasto. Ale nie obyło się też bez rozczarowań. Najbardziej charakterystycznym miejscem w parku jest oczywiście taras nad pawilonem kolumnowym nazywany teatrem greckim. Jest otoczony długą ławką wykładaną mozaiką, którą zwykle oglądamy na pocztówkach. Po pierwsze, na pewno działa tu magia zdjęć, bo na żywo to miejsce nie robi takiego wrażenia. Po drugie, kiedy ja zwiedzałam Barcelonę, taras był w połowie rozkopany. Wreszcie po trzecie – trwające tam prace budowlane nie odstraszyły turystów. O ile wejście do parku jest bezpłatne, to żeby dostać się na (rozkopany w połowie) taras, należy kupić bilet. Tym bardziej trudno mi zrozumieć, dlaczego akurat ten obiekt cieszy się tak dużą popularnością.

Park Güell Barcelona sesja modowa jesienne trendy Park Güell Barcelona sesja modowa jesienne trendy Park Güell Barcelona sesja modowa jesienne trendy Park Güell Barcelona sesja modowa jesienne trendy Park Güell Barcelona sesja modowa jesienne trendy Park Güell Barcelona sesja modowa jesienne trendyPark Güell Barcelona sesja modowa czerwona marynarka w kratę Park Güell Barcelona sesja modowa czerwona marynarka w kratęPark Güell Barcelona sesja modowa czerwona marynarka w kratę Park Güell widok na BarcelonęPark Güell Barcelona sesja modowa dekolt na plecach Park Güell Barcelona sesja modowa czerwona marynarka w kratę Park Güell Barcelona sesja modowa czerwona marynarka w kratę Park Güell Barcelona sesja modowa dekolt na plecach Park Güell Barcelona sesja modowa dekolt na plecach Park Güell Barcelona sesja modowa dekolt na plecachPark Güell Barcelona sesja modowa czerwona marynarka w kratę Park Güell Barcelona sesja modowa czerwona marynarka w kratę Park Güell Barcelona sesja modowa dekolt na plecach Park Güell Barcelona sesja modowa dekolt na plecachPark Güell Barcelona sesja modowa czerwona marynarka w kratęPark Güell Barcelona sesja modowa czerwona marynarka w kratęPark Güell Barcelona sesja modowa dekolt na plecachPark Güell Barcelona sesja modowa dekolt na plecach

Marynarka/jacket – Zara
Spodnie/pants – Zara
Buty/shoes – Answear.com
Kolczyki/earrings – Mango
Body – Bershka
Zegarek/watch – Daniel Wellington


Zdjęcia & postprodukcja: Damian Mękal


Dołącz do dyskusji! 5 komentarzy

 1. Uwielbiam Twoje stylizacje! 🙂

  Odpowiedz
 2. Stylizacja jak zwykle boska:) Również uwielbiam tutaj wracać. Moim marzeniem jest polecieć do Barcelony, mam nadzieję że w przyszłym roku na wiosnę uda mi się to zrobić 🙂 Piękne miasto.

  Odpowiedz
 3. Ta marynarka jest szałowa! Ogólnie stylizacja super, ale teraz w Polsce już na nią za zimno niestety 🙁

  Odpowiedz
  • Wiadomo, że na całą stylizację jest już za zimno, ale to kwestia zmiany dodatków. Ja nawet w stylizacjach zimowych, zazwyczaj fotografuję wersję bez płaszcza, bo ile można pokazywać te same okrycia wierzchnie 😉

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.