6 października 2018

Barcelona: koszula z perełkami & białe culotty

koszula z perełkami mules culotty Barcelona

Chwilo trwaj! Dziś ponownie przenosimy się do Barcelony, a dokładniej do La casa de l’Ardiaca – gotycko-renesansowej budowli z XII wieku. Wstęp do rezydencji jest bezpłatny, więc jeśli w przyszłości zdecydujecie się odwiedzić Barcelonę, warto tam zajrzeć.

Pakując się przed wyjazdem, starałam się wybierać jak najprostsze i najwygodniejsze rzeczy. Raczej nie oszczędzaliśmy się w zwiedzaniu. Miałam jednak świadomość, że będę publikować te posty jesienią, dlatego (większą) część elementów, które wykorzystałam w moich stylizacjach, znajdziecie w aktualnych kolekcjach. Wiem, że wiele z Was szuka już inspiracji na jesień i zimę. O ile skórzane klapki, koszyk czy nawet białe culotty raczej nie sprawdzą się o tej porze roku, to bawełniana koszula z perełkami będzie jak znalazł.

koszula z perełkami mules culotty Barcelonakoszula z perełkami mules culotty Barcelonakoszula z perełkami mules culotty Barcelona koszula z perełkami mules culotty Barcelona koszula z perełkami mules culotty Barcelonakoszula z perełkami mules culotty Barcelona koszula z perełkami mules culotty Barcelona koszula z perełkami mules culotty Barcelona koszula_z_perelkami_culotty_mules_Barcelona koszula z perelkami mules culotty Barcelona koszula z perelkami mules culotty Barcelona koszula z perelkami mules culotty Barcelona koszula z perelkami mules culotty Barcelona koszula z perelkami mules culotty Barcelona koszula z perelkami mules culotty Barcelona koszula z perelkami mules culotty Barcelona koszula z perelkami mules culotty Barcelona

Koszula z perełkami/shirt – Moodo
Okulary/sunglasses – Moodo
Kolczyki/earrings – Mango
Torba/bag – Mango
Spodnie/culottes – Mango
Buty/shoes – Top Shop, Zalando Lounge
Zegarek/watch – Daniel Wellington


Zdjęcia & postprodukcja: Damian Mękal


*post powstał we współpracy z marką moodo

Dołącz do dyskusji! 5 komentarzy

 1. Uwielbiam Twój blog!

  Odpowiedz
 2. Elegancko i wygodnie – idealne zestawienie!

  Odpowiedz
 3. Wyglądasz naprawdę pięknie 🙂 Fajna stylówka , bardzo mi się podoba. Zawsze chciałam się wybrać do Barcelony, mam nadzieję że kiedyś uda mi się odwiedzić to miejsce, bo jest naprawdę piękne.

  Odpowiedz
 4. Pasuje Ci ta koszula muszę przyznać 🙂 Kiedy jakieś stylizacje jesienne? Wiem że pewnie w Barcelonie nadal jeszcze jest ładna pogoda i na razie o tym nie myślisz, ale u nas już czas na jesienne ubrania , czekam na jakieś inspiracje.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.