10 lipca 2018

Zwiewne spodnie palazzo & cytrynowa marynarka

Zwiewne spodnie palazzo i cytrynowa marynarka - sesja Forum Gdańsk

Spodnie palazzo w paski to jeden z moich bardziej udanych wyprzedażowych łupów. Trafiłam na nie przypadkiem, szukając stylizacji dla Kasi podczas akcji metamorfoza organizowanej w Designer Outlet Gdańsk. Początkowo zwróciłam uwagę na delikatne, pionowe paski oraz ciekawy fason. Ku mojemu zaskoczeniu okazało się, że spodnie te miały idealną długość (a to przy moim wzroście rzadkość). Do tego kosztowały 25 zł! Są trochę za szerokie w talii, ale zupełnie mi to nie przeszkadza – pasek załatwia sprawę. Żółtą marynarkę odkryłam podczas nagrań do kolejnego odcina Style Guide realizowanego przez Answear.com (nie jest jeszcze dostępny, ale jak tylko się pojawi, dam Wam znać).

Od jakiegoś czasu rzadko sięgam po tak kolorowe połączenia. Rzadko też łączę kilka przeskalowanych rzeczy w jednym zestawie. Bezpiecznie jest wybierać jeden element oversize. Kiedy jest ich więcej, ryzykujemy, że całość będzie zbyt ciężka. Czy ryzyko się opłaciło?

Zwiewne spodnie palazzo i cytrynowa marynarka - sesja Forum Gdańsk Zwiewne spodnie palazzo i cytrynowa marynarka - sesja Forum Gdańsk Zwiewne spodnie palazzo i cytrynowa marynarka - sesja Forum Gdańsk Letnia sesja - Forum Gdańsk Zwiewne spodnie palazzo i cytrynowa marynarka - sesja Forum GdańskZwiewne spodnie palazzo i cytrynowa marynarka - sesja Forum Gdańsk Naszyjnik kaskadowy Zwiewne spodnie palazzo i cytrynowa marynarka - sesja Forum Gdańsk Zwiewne spodnie palazzo i cytrynowa marynarka - sesja Forum Gdańsk Zwiewne spodnie palazzo i cytrynowa marynarka - sesja Forum Gdańsk Zwiewne spodnie palazzo i cytrynowa marynarka - sesja Forum Gdańsk Zwiewne spodnie palazzo i pleciona torebka - sesja Forum Gdańsk Spodnie palazzo i cytrynowa lniana marynarka - sesja Forum Gdańsk Spodnie palazzo i cytrynowa lniana marynarka - sesja Forum Gdańsk Spodnie palazzo i cytrynowa lniana marynarka, zegarek Daniel Wellington - sesja Forum Gdańsk Spodnie palazzo i cytrynowa lniana marynarka - sesja Forum GdańskSpodnie palazzo i cytrynowa lniana marynarka - letnia stylizacja Spodnie palazzo i cytrynowa lniana marynarka - letnia stylizacja

Spodnie/pants – Only
Marynarka/jacker – Mango (Answear.com)
Buty/shoes – Mango (Answear.com)
Torebka/bag – TK Maxx
Bandana/scarf – TK Maxx
Zegarek/watch – Daniel Wellington
Bransoletka/bracelet – Daniel Wellington
Naszyjnik/necklace – Mango (Answear.com)
Kolczyki/earrings – Parfois
T-shirt – Reserved


Zdjęcia: Paulina Kalbarczyk
Postprodukcja: Paulina Rudnicka


Dołącz do dyskusji! 7 komentarzy

 1. Super! Przypomniała mi się stara Kapuczina – kolorowa i nietuzinkowa!

  Odpowiedz
 2. Super :). Masz wielki talent. Nie spodziewałabym się, że takie połączenie może tak dobrze wyglądać. 🙂

  Odpowiedz
 3. Przepięknie wyglądasz w żółtym!

  Odpowiedz
 4. Bardzo ładna, kobieca stylizacja! Pasuje do Pani 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.