28 maja 2018

TK Maxx w Forum Gdańsk – otwarcie, wielka dostawa torebek, moje zakupy

TK Maxx w Forum Gdańsk - dział dom

Wiecie, jak lubię zakupy w TK Maxx! Tych z Was, którzy podzielają moją sympatię, na pewno ucieszy informacja, że w tę sobotę (26maja) miało miejsce otwarcie drugiego salonu w Gdańsku! Znajdziecie go w samym sercu miasta, czyli w centrum handlowym Forum Gdańsk. Do TK Maxx wchodzi się od patio, nie trzeba więc przemierzać całej galerii. Moim zdaniem to jeden z ładniejszych salonów!

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji poznać TK Maxx, jest to sklep, w którym dostępnych jest sześć działów tematycznych: moda damska, moda męska, akcesoria, obuwie, produkty do domu oraz produkty dla dzieci. Pod jednym dachem znajdują się tysiące wyjątkowych skarbów od marek i projektantów uznanych na całym świecie. Wszystkie one są dostępne w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Warto zaglądać tam regularnie, ponieważ modowe perełki trafiają do sklepów kilka razy w tygodniu i od razu wędrują na sklepowe półki.

Aktualnie we wszystkich sklepach TK Maxx trwa wielka dostawa torebek! Znajdziecie tam kopertówki, nerki, shoppery, plecaki, a nawet walizki. Sama zdecydowałam się na plecioną torebkę na ramię, idealną na lato. Jak wiecie, jestem w trakcie urządzania mieszkania, więc nie mogłam odmówić sobie kilku dodatków do domu. Padło na wiklinowy kosz oraz pufę, a także wzorzysty pled! Zachwyciły mnie również dywany! Każdy kto urządzał w ostatnim czasie mieszkanie, wie, że ładnych dywanów jest jak na lekarstwo. A jeśli już są… to kosztują majątek. W TK Maxx widziałam kilka pięknych modeli w cenach do 200 zł. Brzmi zachęcająco, prawda?

TK Maxx w Forum Gdańsk - dział domTK Maxx w Forum Gdańsk - wielka dostawa torebek TK Maxx w Forum Gdańsk - wielka dostawa torebek TK Maxx w Forum Gdańsk - buty TK Maxx w Forum Gdańsk - wielka dostawa torebek, torebki plecione, koszyki, sukienkiiTK Maxx w Forum Gdańsk - dział mieszkanie TK Maxx w Forum Gdańsk - akcesoria dla zwierząt TK Maxx w Forum Gdańsk - dział damski

Moje zakupy 🙂

TK Maxx w Forum Gdańsk - torebka pleciona TK Maxx w Forum Gdańsk - pufa, pled, pleciony kosz
*wpis powstał we współpracy z TK Maxx

Dołącz do dyskusji! 3 komentarzy

  1. Boski ten kosz. Sprawdzę dziś, czy jeszcze jest!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.