6 kwietnia 2017

Asymetria: golf z wycięciem na ramieniu

golf z wycięciem na ramieniu czarno-biała stylizacja - golf z wycięciem na ramieniu czarno-biała stylizacja - golf z wycięciem na ramieniu Golf odsłaniający jedno ramię Asymetryczny golf i białe buty Asymetryczny golf Białe buty Zara Asymetryczny golf w czarno-biały wzór Asymetryczny golf w czarno-biały wzór i białe buty Asymetryczny golf w czarno-biały wzór Asymetryczny golf w czarno-biały wzór

Sweter/sweater – Anoi
Spodnie/pants – Moodo
Torebka/bag – Parfois
Buty/shoes – Zara
Okulary/sunglasses – TK Maxx


Fot. Paulina Kalbarczyk, Paulina Rudnicka


Dołącz do dyskusji! 12 komentarzy

 1. Super jest ta stylizacja. Bardzo lubię Twój styl, bo nie jest od góry do dołu ściągniety ze sklepowego wieszaka. Ma to coś!

  Odpowiedz
 2. świetne połączenie! :*

  Odpowiedz
 3. mega stylizacja, ale wg mnie jest o jeden drobny szczegół za dużo – a konkretnie – podwinięte nogawki, gdyby były bez podwinięcia i delikatnie bardziej przyległe to by było idealnie!

  Odpowiedz
 4. Nie sądziłem że tak kiedyś napiszę, ale koszmarne buty, uwielbiam nogi, uwielbiam szpilki ale te które masz na tych zdjęciach to jakoś szpecą twój wygląd.

  Odpowiedz
  • Nie zgodzę się, uważam że te buty maja swój urok, są to buty urzędniczo szkolne, pasują do urzędniczki lub nauczycielki. Surowe, klasyczne, ale dość zgrabne i kształtne. Prawdopodobnie z najlepszych materiałów i doskonale wykonane. Do tej stylizacji pasują. Oczywiście mogę się mylić.

   Odpowiedz
 5. Super jest ten golf! Widziałam opcję tylko z dwoma wycietymi ramionami – ciekawa odmiana 🙂

  Odpowiedz
 6. Śmieszny ten golf, ale robi efekt 😀

  Odpowiedz
 7. Bardzo ciekawie prezentuje się ta bluzeczka 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.