Wywiady #2

W ten świąteczny czas zostawiam Was z czterema filmami. W pierwszym opowiadam o stylizacjach na spotkanie przy wigilijnym stole. W drugim o prezentach. W trzecim zaś – nie związanym z Bożym Narodzeniem – o zakupach w second-handach. Trafił się również gratis i krótkie wspomnienie Blog Forum Gdańsk 2013.

Panorama TVP (minuta 12:57)

panoramka

Panorama TVP (minuta 7:11)

panorama 2

WP.PL 

Kapuczina o second-handach

I na deser, wspominając Blog Forum Gdańsk 2013, kilka słów od blogerów.

blogerzy bfg

Korzystając z okazji, chciałam życzyć Wam radnych świąt Bożego Narodzenia. Zakładajcie luźniejsze ubrania i pochłaniajcie tyle, ile dacie radę zmieścić! 

Comments

 1. Lu La Odpowiedz

  dobrze wyglądasz w koku 🙂

 2. Anonim Odpowiedz

  nie udław sie swoją dumą z występów przed kamerą – przewspaniały post!

 3. . Odpowiedz

  Pogratulować kasowania komentarzy ;))

  • kapuczina Odpowiedz

   Dziękuję;). A jeśli masz ochotę używać więcej wulgaryzmów, to niektóre bardzo lubię prywatnie, ale na blogu nie ma dla nich miejsca.

   • . Odpowiedz

    No jasne jasne, przecież był to mega wulgaryzm, wycelowany bezpośrednio w Twoją osobę, mający na celu obrazę kogokolwiek, bez cenzury z mojej storny, mój błąd :))))) Zastanawiam się tylko, gdybym użyła jakiegoś do skomplementowania Cię, czy reakcja byłaby taka sama… ehh.

    • kapuczina Odpowiedz

     Gdybyś była na tyle spostrzegawcza, wiedziałabyś, że zasada przeze mnie ustalona dotyczy wszystkich komentarzy. Zawsze możesz to przecież sprawdzić. Idąc dalej, gdybyś była na tyle bystra, zobaczyłabyś powyżej komentarz o żenującym poziomie niezawierający wulgaryzmu, który NIE ZOSTAŁ skasowany,

     • .

      Huh, oddychaj. W każdym razie cieszę się, że nie jestem tak bystra i spostrzegawcza jak Ty, pozwala mi to nie obrażać w tak prostacki sposób rozmówcy 😉 Więcej dystansu, ludzie to czytają.

 4. kapuczina Odpowiedz

  Poprawka: nie jesteś tak bystra i spostrzegawcza jak ja, ale zupełnie nie przeszkadza Ci to, by w prostacki sposób obrażać rozmówcę. O tym, że ludzie to czytają nie musisz mi przypominać ;).

 5. Zuza Odpowiedz

  Kochanieńka, usunęłaś więcej niż jeden komentarz. Nie rób z ludzi wariatów.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.