3 grudnia 2018

Szwecja: zimowa stylizacja Moodo

zimowa stylizacja pikowany płaszcz sweter czapka krata moodo

Dziś ponownie zabieram Was do Szwecji, tym razem nie na wyspę, a do samego Göteborga. W tle zobaczycie Hagę oraz Feskekörkę. Feskekörka, czyli Rybny Kościół, to hala targowa, której forma nawiązuje do architektury sakralnej. Podobno to najlepsze miejsce w mieście, w którym lokalsi kupują ryby i owoce morza. Haga jest zaś najstarszą dzielnicą Göteborga. Zachowała się tam zabytkowa drewniana zabudowa. Klimatyczne domy, kawiarnie, restauracje i małe sklepiki – coś zachwycającego!

Pytana o to, jak ubierać się zimą, odpowiadam zwykle, że ciepło. Banał! Oczywiście, można wyglądać stylowo, mając na sobie milion warstw, ale trzeba też liczyć się z tym, że sylwetka będzie odrobinę zniekształcona. Zima to ta pora roku, kiedy na blogach pojawia się niewiele postów ze stylizacjami, a te, które trafiają do sieci, zostały przygotowane jeszcze jesienią. Sama mam kilka takich sesji i nie zawaham się ich użyć! Moja standardowa zimowa stylizacja nie różni się bardzo od tych, które wybieram jeszcze w listopadzie. W bardziej mroźne dni wełniane płaszcze zamieniam na puchówki. Ta, którą widzicie na zdjęciach, wprawdzie nie ma naturalnego wypełnienia, ale izoluje znacznie lepiej niż większość moich okryć wierzchnich. Doskonale więc sprawdza się podczas długich spacerów z Figą.

Dzisiejszy wpis powstał we współpracy z marką Moodo. Wszystkie elementy tego zestawu znajdziecie w aktualnej kolekcji sklepu. Dodatkowo, okrycia wierzchnie są teraz przecenione do -100 zł, a swetry i akcesoria kupicie z 20% zniżką (hasło: SIA-20).

zimowa stylizacja pikowany płaszcz sesja Göteborg Feskekörkazimowa stylizacja biały sweter sesja Göteborg Haga zimowa stylizacja biały sweter spodnie w kratę sesja Göteborg Haga sesja Göteborg Haga zimowa stylizacja biały sweter sesja Göteborg Haga zimowa stylizacja biały sweter spodnie w kratę sesja Göteborg Haga zimowa stylizacja biały sweter spodnie w kratę sesja Göteborg Haga sesja Göteborg Haga zimowa stylizacja biały sweter sesja Göteborg Haga zimowa stylizacja biały sweter spodnie w kratę sesja Göteborg Haga zimowa stylizacja pikowany płaszcz sesja Göteborg Feskekörka zimowa stylizacja biały sweter spodnie w kratę sesja Göteborg moodo zimowa stylizacja biały sweter spodnie w kratę sesja Göteborg moodo zimowa stylizacja pikowany płaszcz sesja Göteborg Feskekörka


Zdjęcia: Sandra Mateńka
Postprodukcja: Paulina Rudnicka


*post powstał we współpracy z marką moodo

Dołącz do dyskusji! 10 komentarzy

 1. Świetna stylizacja! Wygląda na bardzo wygodną <3

  Odpowiedz
 2. Piękna stylizacja i to miejsce<3

  Odpowiedz
 3. Wspaniała stylizacja, a tło wygląda cudownie 🙂 Chciałabym chociaż raz zobaczyć Szwecję. Zazdroszczę najbardziej…czapki! A sesja wyszła Tobie niesamowicie 😉 Chcę więcej postów w takim klimacie 🙂

  Pozdrawiam!
  Anita z portal modowy Modny Blog

  Odpowiedz
 4. Wspaniałe stylizacje jak zwykle;) Teraz wybieram się na zimowe zakupy i już nie mogę się doczekać, właśnie na takich blogach jak Twój szukam jakichś ciekawych inspiracji.

  Odpowiedz
 5. Naprawdę klimatyczne zdjęcia! I od razu zimowa aura staje się przyjemniejsza. 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.