13 maja 2018

Białe jeansy – jak nosić? Z czym łączyć?

Biel od stóp do głów: białe jeansy, T-shirt z wiązaniem, torebka z okrągłą metalową obręczą, trencz

Białe jeansy – przyglądałam się, przymierzałam, ale ostatecznie zawsze wygrywał pragmatyzm. Wiedziałam, że długo mi nie posłużą i najprawdopodobniej poplamię je przy pierwszej porannej kawie. W końcu się złamałam, i oto są!

Moje białe jeansy połączyłam z T-shirtem w tym samym kolorze. Ma ciekawe wiązanie u dołu, przypominające trochę dodatkowe rękawy. Taki kolorystyczny total look jest bardzo orzeźwiający, a przy tym nie dzieli sylwetki na części. Tak powstała baza potrzebuje jednak akcentu kolorystycznego! Uzupełniłam ją więc trenczem w kolorze khaki, brązową torebką z metalową obręczą i metalicznymi espadrylami.

Choć białe jeansy nie są szczególnie praktyczne, to – podobnie jak ich czarny odpowiednik – stanowią doskonałą bazę dla innych rzeczy. Możecie je miksować z dowolnymi kolorami czy wzorami, którym posłużą za tło. Osobiście najbardziej podobają mi się w letnich stylizacjach, w połączeniu z kratą, paskami oraz naturalnymi odcieniami ziemi.

*Wszystkie ubrania i dodatki, które użyłam w tej stylizacji, znajdziecie w sklepie Moodo.

Białe jeansy, T-shirt z wiązaniem, torebka z okrągłą metalową obręczą, trencz Białe jeansy, T-shirt z wiązaniem, torebka z okrągłą metalową obręczą, trencz Białe jeansy, T-shirt z wiązaniem, torebka z okrągłą metalową obręczą, trencz Metaliczne espadryle Moodo Biel od stóp do głów: białe spodnie, T-shirt z wiązaniem, trencz Biel od stóp do głów: białe spodnie, T-shirt z wiązaniem, trencz Białe jeansy, T-shirt z wiązaniem, torebka z okrągłą metalową obręczą, trencz Biel od stóp do głów: torebka z okrągłą metalową obręczą, trencz Białe jeansy, T-shirt z wiązaniem, torebka z okrągłą metalową obręczą Białe jeansy, T-shirt z wiązaniem, torebka z okrągłą metalową obręczą, trencz Biel od stóp do głów: białe spodnie, T-shirt z wiązaniem

Spodnie/pants – dostępne TUTAJ
T-shirt – dostępny TUTAJ
Torebka/bag – dostępna TUTAJ
Espadryle/shoes – dostępne TUTAJ
Trencz/coat – dostępny TUTAJ


Zdjęcia: Paulina Kalbarczyk
Postprodukcja: Paulina Rudnicka


Dołącz do dyskusji! 8 komentarzy

 1. Ja tez mam jedną parę białych jeansów i wbrew pozorom wcale się jakoś szybko nie brudzę 😀 a też była to moja obawa. Fajnie wygląda taka biała baza okryta cięższym kolorem, ogólnie podoba mi się połączenie białego z militarną zielenią albo khaki. Nie można również nie zwrócić uwagi na twoją fryzurę – jest piękna!

  Odpowiedz
 2. Moim zdaniem ta długość spodni pasuje ci idealnie !

  Odpowiedz
 3. umiesz łączyć biel 🙂 super!

  Blog modowy

  Odpowiedz
 4. Świetna letnia stylizacja 🙂

  Odpowiedz
 5. Znakomite połączenie. Świetnie się prezentujesz 🙂

  Odpowiedz
 6. Pieknie. To samo z czarnymi szpilkami. Tez by było ładnie.

  Odpowiedz
 7. Mega popularne w tym sezonie. Wszędzie na mieście widzę ten kolor jeansów 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.