2 kwietnia 2017

Brązowy akcent – sesja na plaży

Czarna minimalistyczna stylizacja i ruda skórzana torba

Bardzo tęskniłam za polskim morzem. Wiem, że brzmi to kuriozalnie, biorąc pod uwagę, że mieszkam w Gdańsku i praktycznie się z niego nie ruszam. Co roku obiecuję sobie, że spędzę więcej czasu na plaży, tak samo jak obiecuję sobie, że kiedyś odpocznę… W praktyce większość moich wypadów to sesje zdjęciowe. Śmiejemy się z Paulą, że gdyby nie Kapuczina, w ogóle zapomniałybyśmy jak wygląda morze. A skoro wciąż nie udaje mi się wcielić w życie swojego postanowienia, uznałam, że wszystkie spotkania, które nie mają charakteru czysto zawodowego, będę kierować właśnie na plażę.

Co mam na sobie? Zestaw zdecydowanie niedopasowany do zastanej (zaskakująco dobrej) pogody. Choć przyznaję – późnym popołudniem, kiedy na plaży zrobiło się chłodniej, zdał swój test śpiewająco. Wełniany sweter vintage i skórzaną torbę kupiłam na Bakaliach – gdańskich targach mody. Reszta to rzeczy, które znacie już z mojego bloga. Zestaw jest bardzo prosty, co dla części z Was może okazać się nudne, ale nie ukrywam, że od dłuższego czasu to w takim wydaniu czuję się najlepiej.

Czarna minimalistyczna stylizacja i ruda skórzana torba Czarna minimalistyczna stylizacja i ruda skórzana torba Czarna minimalistyczna stylizacja i ruda skórzana torba Czarna minimalistyczna stylizacja i ruda skórzana torba Czarna minimalistyczna stylizacja i ruda skórzana torba Czarna minimalistyczna stylizacja i ruda skórzana torba Czarna minimalistyczna stylizacja i ruda skórzana torba Czarna minimalistyczna stylizacja i ruda skórzana torba Czarna minimalistyczna stylizacja i ruda skórzana torba

Sweter/sweater – vintage
Spodnie/pants – Moodo
Buty/shoes – Converse
Okulary/sunglasses – TK Maxx
Zegarek/watch – Daniel Wellinton
Torba/bag – Pracownia Rodzinna


Fot. Paulina Kalbarczyk, Paulina Rudnicka


Dołącz do dyskusji! 8 komentarzy

 1. Ja też tęsknię za polskim morzem! 🙂

  Odpowiedz
 2. W czarnym kolorze wyglądasz pięknie. Trampki,plaża, piasek w środku. Chyba nie było za wygodnie.

  Odpowiedz
 3. Stylizacja – mistrzostwo. Widać, że elementy nie są przypadkowe i tworzą znakomitą całość. I te dodatki. Właśnie takie detale są najważniejsze.

  Odpowiedz
 4. torba cudna 😉

  Odpowiedz
 5. piękna stylizacja, a jakość tych rzeczy i naturalne materiały biją po oczach. żaden tam akryl czy poliester – prosto i z klasą!

  Odpowiedz
 6. Such lovely pictures, dear. You look stunning, as always:)
  Regards.
  Shopafford.com

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.