Avanti, Globmedium, K Mag

Jako że ostatnio byłam trochę bardziej aktywna w mediach, postanowiłam podzielić się z Wami tymi materiałami w oddzielnym poście Na pierwszy ogień idzie czerwcowe Avanti, w którym zajmuję aż dwie swoje strony. Opowiadam co nieco o blogu i miejscach, w których robię zakupy.

Kapuczina w magazynie Avanti Blogerka modowa w gazecie

Udzieliłam też wywiadu dla Globmedium. Rozmawialiśmy o modzie ulicznej, ulubionych markach, blogach i miejscach w Trójmieście.

wywiad o modzie ulicznej w Polsce

Na koniec stylizacja doceniona przez magazyn K MAG. W pełnej krasie mogliście oglądać ją także w TYM POŚCIE.

Stylizacja blogerki dla K Mag

Comments

  1. www.kuriatka.blogspot.com Odpowiedz

    Gratulacje, jeszcze nie czytałam,ale z pewnością to zrobię:)

    http://kuriatka.blogspot.com/

  2. p. Odpowiedz

    mieszkałam trochę za granicą i sporo podróżuję, dlatego zupełnie nie rozumiem skąd czerpiesz swoją wiedzę na temat sposobu ubierania się poszczególnych nacji. Prawda jest taka, że w dobie wszechobecnych sieciówek, wszędzie, niezależnie od regionu, ludzie ubierają się bardzo podobnie, i w Nowym Jorku na jedną eklektyczną osobę znajdziesz milion nijakich w tej samej sukience w paski z H&M. Wszędzie też znajdzie się ktoś nonszalancki i wcale nie musi ograniczać się to do Paryża, gdzie gdyby nie obecnośc wieży Eiffla w tel, ciężko byłoby stwierdzić, czy to aby nie jest Kraków, Nowy Targ czy Kaliska. Styl nie ma paszportu! Uważam, że Twoja opinia jest bardzo krzywdząca dla Polaków, bo jest tu mnóstwo osób z doskonałym stylem, jak zresztą na całym świecie, a „specjalistkli” takie jak Ty, powinny rozjrzeć się dookoła, zamiast generalizować na postawie jakichś utartych schematów, które nijak mają się do rzeczywistości.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.