Street style: kombinezon & trencz

IMG_0335

Dziś na tapecie stylizacja doceniona przez magazyn K MAG, która kilka dni temu pojawiła się na ich stronie w zakładce street style. Podczas sesji przypomniałam sobie o wszystkich projektach skupiających się wokół mody ulicznej, przy których miałam okazję pracować, a było ich trochę. Ostatnio ciekawych stylizacji szukałam rok temu podczas Open’er Festival. Wcześniej, pracując przy dwóch edycjach książki Fashion People Poland i Fashion People Colours, a także na (nieistniejącym już) blogu Cashmere Street Fashion. Cały czas chodzi mi po głowie, by stworzyć podobny cykl na Kapuczinie i regularnie pokazywać Wam, jak wygląda trójmiejska ulica. Dajcie znać, jeśli pomysł Wam się podoba!

IMG_0382 IMG_0232 IMG_0242 IMG_0356 IMG_0309 IMG_0329 IMG_0197 IMG_0273 IMG_0219

Okulary/ sunglasses – Cynthia Rowley
Zegarek/ watch – Daniel Wellington
Kombinezon/ playsuit – Mango, swap
Torebka/ bag – vintage
Płaszcz/ coat – Ozone
Pasek/ belt – secondhand
Buty/ shoes – TK Maxx


Fot. Paulina Kalbarczyk, Paulina Rudnicka (ja)


Comments

 1. Kamil Odpowiedz

  Na temat mody mam za małą wiedzę, żeby się merytorycznie wypowiadać, ale tak ubrana kobieta na pewno zwróciła by pozytywnie moją uwagę 😉 Trencz me please.

 2. mariusz Odpowiedz

  Gdzie można jeszcze zobaczyć zdjęcia robione przez Paulinę Kalbarczyk? W sieci nie można zlokalizować. Bo przecież fotografuje chyba nie tylko ciebie, Kapuczino? Czy publikuje je pod pseudonimem?

  • kapuczina Odpowiedz

   Nie znajdziesz ich, ponieważ Paulina robi zdjęcia wyłącznie na mój blog.
   Przynajmniej na dzień dzisiejszy 🙂

   • mariusz Odpowiedz

    Szkoda, że mając taki sprzęt ogranicza się tyko do jednego bloga, jednej modelki i jednej koncepcji kompozycyjnej. Bardzo ogranicza swoje możliwości. Znalazłem profil, gdzie występuje jako modelka, bardzo udanie. Zadziwiające ograniczenie potencjału.

    • kapuczina Odpowiedz

     Paulina robi zdjęcia moim sprzętem, a obróbka leży po mojej stronie. Nie wiąże przyszłości z fotografią, choć faktycznie ma dobre oko. No i jako modelka też jest świetna 🙂

 3. Agafia Odpowiedz

  Świetny pomysł z fotorelacjami z trójmiejskich ulic.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.