28 kwietnia 2015

Street style: kombinezon & trencz

IMG_0335

Dziś na tapecie stylizacja doceniona przez magazyn K MAG, która kilka dni temu pojawiła się na ich stronie w zakładce street style. Podczas sesji przypomniałam sobie o wszystkich projektach skupiających się wokół mody ulicznej, przy których miałam okazję pracować, a było ich trochę. Ostatnio ciekawych stylizacji szukałam rok temu podczas Open’er Festival. Wcześniej, pracując przy dwóch edycjach książki Fashion People Poland i Fashion People Colours, a także na (nieistniejącym już) blogu Cashmere Street Fashion. Cały czas chodzi mi po głowie, by stworzyć podobny cykl na Kapuczinie i regularnie pokazywać Wam, jak wygląda trójmiejska ulica. Dajcie znać, jeśli pomysł Wam się podoba!

IMG_0382 IMG_0232 IMG_0242 IMG_0356 IMG_0309 IMG_0329 IMG_0197 IMG_0273 IMG_0219

Okulary/ sunglasses – Cynthia Rowley
Zegarek/ watch – Daniel Wellington
Kombinezon/ playsuit – Mango, swap
Torebka/ bag – vintage
Płaszcz/ coat – Ozone
Pasek/ belt – secondhand
Buty/ shoes – TK Maxx


Fot. Paulina Kalbarczyk, Paulina Rudnicka (ja)


Dołącz do dyskusji! 6 komentarzy

 1. Na temat mody mam za małą wiedzę, żeby się merytorycznie wypowiadać, ale tak ubrana kobieta na pewno zwróciła by pozytywnie moją uwagę 😉 Trencz me please.

  Odpowiedz
 2. Gdzie można jeszcze zobaczyć zdjęcia robione przez Paulinę Kalbarczyk? W sieci nie można zlokalizować. Bo przecież fotografuje chyba nie tylko ciebie, Kapuczino? Czy publikuje je pod pseudonimem?

  Odpowiedz
  • Nie znajdziesz ich, ponieważ Paulina robi zdjęcia wyłącznie na mój blog.
   Przynajmniej na dzień dzisiejszy 🙂

   Odpowiedz
   • Szkoda, że mając taki sprzęt ogranicza się tyko do jednego bloga, jednej modelki i jednej koncepcji kompozycyjnej. Bardzo ogranicza swoje możliwości. Znalazłem profil, gdzie występuje jako modelka, bardzo udanie. Zadziwiające ograniczenie potencjału.

    Odpowiedz
    • Paulina robi zdjęcia moim sprzętem, a obróbka leży po mojej stronie. Nie wiąże przyszłości z fotografią, choć faktycznie ma dobre oko. No i jako modelka też jest świetna 🙂

     Odpowiedz
 3. Świetny pomysł z fotorelacjami z trójmiejskich ulic.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.