12 czerwca 2014

“Moda na 500” – wyniki konkursu | Fiat

2

Wczoraj zakończył się konkurs, w którym nagrodą jest weekend z kultowym Fiatem 500 oraz bon na 1500 zł do wykorzystania w drogerii Sephora. Waszym zadaniem było napisanie i uzasadnienie w jakim miejscu w Paryżu ma się odbyć moja sesja zdjęciowa. Cieszę się, że tak wielu z Was podjęło się tego zadania i dziękuję za wszystkie pomysły!

Nagroda jest tylko jedna, ale pamiętajcie, że to nie koniec niespodzianek, które dla Was przygotowaliśmy. Śledźcie uważnie blog, bo już wkrótce ruszy kolejny konkurs z równie wartościowymi nagrodami. Ponadto, każdy z Was może umówić się na jazdę próbną z Fiatem 500. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ (kliknij).

Zwyciężczynią jest: Aneta Wieczorek, a odpowiedź, która wygrała to:

“31 Rue Cambon – miejsce gdzie w 1913 roku wielka Coco Chanel otworzyła swój pierwszy sklep w Paryżu. Dziś to główna siedziba marki, zajmująca dwie sąsiadujące ze sobą kamienice. Tam mieści się słynne studio Karla Lagerfelda. Tam, nad butikiem Chanel znajduje się apartament Coco, a w jego wnętrzu słynne, lustrzane schody z których legendarna projektantka oglądała swoje pokazy. I to właśnie tam powinna znaleźć się 500tka. Pod butkiem najważniejszej, najbardziej wpływowej postaci w historii mody. W hołdzie i z szacunku dla Coco. Kultowy styl i designerski urok samochodu, idealnie wtopią się w ponadczasowy klimat tego miejsca. A kto wie, może duch Chanel będzie spoglądał ze schodów i podziwiał…?”

Już jutro z samego rana wyruszam do Paryża. Oprócz zaplanowanej sesji w miejscu wybranym przez zwycięzcę/zwyciężczynię, moim zadaniem będzie odnalezienie i sfotografowanie się z możliwie największą liczbą modnych 500tek. Konkuruję z Natalią z bloga Glamourina, która była Berlinie i Pauliną z DaisyLine, która odwiedziła Londyn. Koniecznie śledźcie mnie na Instagramie, gdzie będę na bieżąco dodawała zdjęcia z podróży! Po powrocie pokażę Wam także efekty sesji i zadań specjalnych. Rozpoczynamy modową misję z Fiatem 500! Do dzieła!

500-Cult_13

Dołącz do dyskusji! 4 komentarzy

  1. Wyjazdu to szczerze pozazdrościć! 🙂

    Odpowiedz
  2. Ja też zazdroszczę, ale podobno dziś zamknęli wieżę Eifela

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.