6 lipca 2014

Podsumowanie akcji z Fiatem 500 i wyniki konkursu

zdjęcie (5)

Moja przygoda ze stylowym Fiatem 500 dobiegła już końca. Chciałam więc krótko podsumować całą akcję i podziękować za Wasze zaangażowanie. Podczas mojej podróży do Paryża i sesji na Rue Cambon (wyznaczonej w konkursie przez Anetę) szukałam modnych 500-tek. Rywalizowałam z Pauliną z bloga Daisyline oraz Natalią występującą w sieci jako Glamourina. W tej konkurencji zwyciężyła moja imienniczka z największą liczbą Fiatów 500 upolowanych w Londynie. Gratulacje!

Bawiłam się wspaniale i mam nadzieję, że Wy razem ze mną. Serdecznie dziękuję ekipie, która zajęła się mną na miejscu. Moja orientacja w terenie plus zachwyt wywołany Paryżem, zapewne sprawiłby, że pogubiłabym się od razu po przyjeździe. Choć w tym konkretnym przypadku mogłoby to okazać się pomocne w poszukiwaniach 500tek zaparkowanych na wąskich uliczkach Paryża.

W przyszłym tygodniu planuję jeszcze jeden niezależny post, w którym zamierzam podzielić się z Wami typowo turystycznymi spostrzeżeniami.

_MG_9180 copy

Pozostaje mi już tylko ogłosić wyniki ostatniego konkursu. Przypominam, że Waszym zadaniem było stworzenie stylizacji w formie „essentials” inspirowanej jednym z kolorów Fiata 500. Wielkie dzięki za wszystkie nadesłane propozycje! Wiem, że zadanie było dość wymagające, więc tym bardziej cieszę się, że tak wielu z Was wzięło udział w tej zabawie. Nie przeciągając już dłużej, zwyciężczyniami zostają:

I miejsce – Ewa Bielecka – która otrzymuje Fiata 500 na weekend oraz bon do wykorzystania w drogerii Sephora o wartości 500 złotych.

1 Ewa Bielecka

II miejsce – Martyna Człapska – która otrzymuje bon do wykorzystania w drogerii Sephora o wartości 500 złotych.

2 Martyna Człapska

Serdecznie gratuluję! Przypominam też, że wciąż możecie umówić się na bezpłatne jazdy próbne z Fiatem.

Dołącz do dyskusji! 4 komentarzy

  1. Czy sesja na Rue Cambon to tylko te kilka zdjęć, które już pokazałaś, czy możemy się spodziewać czegoś więcej? Bo szczerze mówiąc to ja jeszcze żadnej sesji z Paryża nie widziałam, tylko fiaty, równie dobrze mogli Was wysłać do Korfantowa pod Opolem, bo i tak Paryża na tych zdjęciach ze świecą szukać, jeśli był to wyjazd trwający dłużej niż kilka godzin, nie przelotówka, z sesją jako celem…

    Odpowiedz
  2. ale super! ślicznie dziękuję :)))

    Odpowiedz
  3. Gratulacje dla zwycięzców

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.