CASHMERE STREET FASHION || BAKALIE

Na początku chciałabym się Wam pochwalić swoją nową pracą i miejscem w sieci, do którego odwiedzania serdecznie zachęcam. Cashmere Street Fashion to blog o modzie ulicznej, który od niedawna prowadzę. Znajdziecie tam zdjęcia street fashion, coś o modzie i urodzie. W tym miesiącu razem z Szymonem fotografowaliśmy w Gdańsku i Sopocie, przede wszystkim podczas Bakalii (Gdańskich targów mody i designu). W styczniu pojedziemy do Poznania i Gorzowa. Jeszcze poinformuję Was na blogu oraz facebooku, kiedy dokładnie się tam pojawimy. Bardzo liczę na Wasze ciekawe stylizacje! Tymczasem pokazuję trochę zdjęć z Bakalii, które mnie bardzo miło zaskoczyły. Wspaniali, przyjaźni i stylowi ludzie, ciekawe projekty i stoiska vintage, świetna atmosfera- już nie mogę doczekać się kolejnych!
 Photos by Szymon Brzóska

 At the beginning I would like to share with you my new job and a place in the network, which I encourage you to visit. Cashmere Fashion Street is a street fashion blog, which I’ve recently started to run. You’ll find photos of street fashion, something about fashion and beauty. This month, together with Szymon we were taking photos  in Gdansk and Sopot, especially during the Bakalie (Gdansk’s fashion and design fairs). In January we will go to Poznan and Gorzow. I’ll inform you on the blog and facebook exactly when we’re going to be there. I count on your interesting stylizations! Meanwhile, here are some pictures from Bakalie, which surprised positively. Wonderful, friendly and stylish people, interesting projects and vintage stalls, great atmosphere, I can’t wait for the next one!

Comments

 1. ŻuŻu Odpowiedz

  świetna inicjatywa! bardzo mi się podoba w Tobie to zaangażowanie i radość, z jaką zajmujesz się modą=)

 2. MalinowaPanna Odpowiedz

  szałowe futerko:)

 3. ShinySyl Odpowiedz

  ooo nie pamiętałam że Szymek zrobił nam zdjęcie 😀

 4. Kasia M Odpowiedz

  Śliczne fotki! 🙂

 5. Silesia Street Look Odpowiedz

  Prowadzenie bloga o modzie ulicznej, generalnie nie jest takie proste… coś o twym wiemy, jednak wyniki sprawiają podwójną satysfakcje także powodzenia 🙂 Gabanka

 6. kapuczina Odpowiedz


  Żużu- cieszę się, że to widzisz i doceniasz!

  Gabanka- To prawda. Trafić na kogoś fajnego i to wtedy, kiedy się szuka…bardzo ciężkie!

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.