7 listopada 2018

Rzym: biała sukienka boho

biała sukienka boho sesja w Watykanie

Zastanawiałam się ostatnio, czy dodawać jeszcze zdjęcia z wakacji. Zdaję sobie sprawę, że jeśli nie planujecie akurat wyjazdów w cieplejsze rejony świata, możecie nie odnajdować w nich inspiracji dla siebie. Za każdym razem, gdy podobne myśli przychodzą mi do głowy, pogoda za oknem zaczyna płatać figle i nagle deszczowa jesień zamienia się w słoneczną wiosnę, a ja przestaję dostrzegać problem sezonowości moich zestawów.

Sukienkę, którą mam na sobie, kupiłam rok (a może dwa lata) temu. Uwielbiam ją, choć trzeba się nieco napracować przy wyborze bielizny. Niezależnie od koloru, materiału, szwów czy ich braku, zawsze będzie prześwitywała! Dlatego też zwykle noszę pod nią body albo kostium kąpielowy i wkładam ją (jak tutaj) podczas wakacji albo udając się na plażę. Niezmiennie też doceniam Birkenstocki – jedyne obuwie na lato, w którym mogę chodzić cały dzień bez obawy o otarcia czy pęcherze.

biała sukienka boho sesja w Watykanie biała sukienka boho sesja w Watykanie biała sukienka boho sesja w Watykaniebiała sukienka boho sesja w Watykanie biała sukienka boho sesja w Watykanie biała sukienka boho sesja w Watykanie biała sukienka boho sesja w Watykanie biała sukienka boho sesja w Watykanie biała sukienka boho sesja w Watykaniebiała sukienka boho sesja w Watykanie

Sukienka boho/dress – Reserved
Buty/shoes – Birkenstock
Torba/bag – Mango
Zegarek/watch – Daniel Wellington
Okulary/sunglasses – Moodo
Kolczyki/earrings – Medicine


Zdjęcia & postprodukcja: Damian Mękal


Dołącz do dyskusji! 6 komentarzy

 1. Cały zestaw wygląda pięknie!!! 🙂

  Odpowiedz
 2. Piękna sukienka! Tęsknię za ciepłem i słoneczną pogodą!

  Odpowiedz
 3. “Dziewczyna zagubiona w Rzymie”. Piękna miejscówka na sesję.

  Odpowiedz
 4. Cudowne zdjęcia, świetnie wglądasz w tej sukience. Co do miejsca się zgadzam jest na prawdę przepiękne <3

  Odpowiedz
 5. pierwsze zdjęcie – co za błogość! <3

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.