6 kwietnia 2018

Spodnie z lampasem

Marynarka oversize w kratę, srebrne kolczyki koła i apaszka

Nareszcie doczekałam się pierwszego słonecznego dnia w Trójmieście. Korzystając z okazji, wybrałam się nad morze na zdjęcia. Większość elementów tej stylizacji już znacie. Nowe są jedynie spodnie z lampasem (trudno powiedzieć czy dresowe, czy eleganckie – grunt, że super wygodne) oraz buty, a przynajmniej w pewnym sensie. Zachwycona wygodą tych skórzanych pantofli z Zary, nosiłam je dosłownie do zdarcia. Udało mi się znaleźć identyczny model na Allegro. Paradoksalnie, po pierwszej godzinie od włożenia zdarte miałam nie buty a stopy. Zrzucam winę na fakt, że są nowe i skóra nie zdążyła się jeszcze rozejść. W przeciwnym wypadku najwygodniejsze buty świata właśnie utraciły swój status. Nie wiem, czy widać to wyraźnie na zdjęciach, ale połączyłam w tym zestwie dwa rodzaje kraty, tworząc coś na wzór damskiego garnituru. Sądzę, że desenie nie muszą być identyczne, żeby układać się w spójną całość.

Spodnie z lampasem, marynarka oversize w kratę, białe pantofle, apaszka i torba z okrągłą, metalową rączką Spodnie z lampasem, marynarka oversize w kratę, apaszka i torba z okrągłą, metalową rączką Marynarka oversize w kratę, apaszka i torba z okrągłą, metalową rączką Spodnie z lampasem, marynarka oversize w kratę, białe pantofle, apaszka i torba z okrągłą, metalową rączką Spodnie z lampasem, marynarka oversize w kratę, apaszka i torba z okrągłą, metalową rączkąSpodnie z lampasem, marynarka oversize w kratę i torba z okrągłą, metalową rączką Marynarka oversize w kratę, apaszka i torba z okrągłą, metalową rączką

Spodnie/pants – Reserved
Koszula/shirt – Reserved
Buty/shoes – Zara
Marynarka/jacket – Stradivarius
Apaszka/scarf – Parfois
Kolczyki/earrings – Parfois
Torebka/bag – Top Shop


Fot. Krzysztof Wąs
Postprodukcja: Paulina Rudnicka


Dołącz do dyskusji! 9 komentarzy

 1. Ostatnio słyszałam określenie “dresowa elegancja” :). Tak opisałabym takie spodnie z lapasem. Chociaż Twoje są o szczyptę bardziej eleganckie, myślę, że krateczka dodaje im więcej klasy.
  Generalne bardzo fajne wyglądają i pewnie są też w miarę wygodne.

  Odpowiedz
 2. Smaruj te buty codziennie wieczorem Nivea tym zwykłym, Powinno pomóc. Pieknie wygladasz.

  Odpowiedz
 3. W wielu sklepach można spotkać te spodnie, może i ja się do nich przekonam 🙂

  _____________
  ♥ Blog dla kobiet daria-porcelain.pl ♥

  Odpowiedz
 4. Spodnie są świetne 🙂

  Odpowiedz
 5. Ciekawe połączenie, spodnie prezentują się genialnie, ale najbardziej zachwycam się marynarką! 🙂

  Odpowiedz
 6. Ta kreacja robi wrażenie 🙂 bardzo podobają mi się szczególnie spodnie.

  Odpowiedz
 7. Większość lasek ma teraz spodnie tego typu. Moda ksero.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.