12 grudnia 2017

Świąteczna stylizacja – Quiosque

Świąteczna stylizacja - Quiosque

W powietrzu czuć już magię świąt. Wprawdzie śniegu w mieście jest jak na lekarstwo, ale rekompensują to piękne ozdoby i światełka. Jak co roku podrzucam Wam propozycję świątecznej stylizacji na spotkanie z rodziną czy przyjaciółmi.

Tym razem wybrałam delikatną, białą koszulę wiązaną przy szyi oraz prostą, błyszczącą spódnicę długości midi. Elegancji dodają wiszące kolczyki w kolorze brudnego srebra oraz kopertówka w kolorze wina. Wróciłam też do czerwonej szminki, którą od dłuższego czasu zastępowałam bardziej neutralnymi odcieniami. Zgodnie z tradycją sesję wykonałyśmy na Targu Węglowym podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego. Dołożyłam więc zimowe akcesoria: szarą czapkę z pomponem i rękawiczki, a także klasyczny płaszcz z domieszką wełny.

Dzisiejszy post powstał we współpracy z marką Quiosque, w której znajdziecie wiele propozycji pięknych i kobiecych fasonów na wyjątkowe okazje. Aktualnie większość kolekcji jest przeceniona, dlatego warto zajrzeć tam jeszcze przed świętami. A jeśli myślicie już o imprezie sylwestrowej, Waszą uwagę przyciągną błyszczące nowości – połyskujące, koronkowe sukienki o ołówkowej formie i modele kopertowe, które pasują niemal do każdej sylwetki.

Świąteczna stylizacja - Quiosque Świąteczna stylizacja - Quiosque Świąteczna stylizacja - Quiosque Świąteczna stylizacja - Quiosque Świąteczna stylizacja - Quiosque Świąteczna stylizacja - Quiosque Świąteczna stylizacja - Quiosque Świąteczna stylizacja - QuiosqueŚwiąteczna stylizacja - QuiosqueŚwiąteczna stylizacja - Quiosque Świąteczna stylizacja - Quiosque Świąteczna stylizacja - QuiosqueŚwiąteczna stylizacja - Quiosque Świąteczna stylizacja - Quiosque Świąteczna stylizacja - Quiosque Świąteczna stylizacja - Quiosque

Koszula/shirt – Quiosque 149,99 zł
Spódnica/skirt – Quiosque 149,99 zł
Płaszcz/coat – Quiosque 499,99 zł/399,99 zł
Czapka/cap – Quiosque 89,99 zł/39,99 zł
Torebka/bag – Quiosque 149,99 zł
Kolczyki/earrings – Quiosque 29,99 zł/12,99 zł
Rekawiczki/gloves – Quiosque 89,99 zł


Zdjęcia: Paulina Kalbarczyk
Postprodukcja: Paulina Rudnicka


Dołącz do dyskusji! 13 komentarzy

 1. Wiesz wszystko pięknie się komponuje 😉

  Odpowiedz
 2. Wyglądasz bardzo elegancko i pięknie.

  Odpowiedz
 3. Chyba ryzykowałaś w kozaczkach/ szpilkach na tej kostce, ale wyglądasz bosko.

  Odpowiedz
 4. Klasycznie i bardzo elegancko! 🙂

  Odpowiedz
 5. Klasa!!! Piękne zdjęcia…świetnie wyglądasz.

  Odpowiedz
 6. Piękne zdjęcia i piękna modelka! 🙂

  Odpowiedz
 7. Ponoć to mają być pierwsze białe święta od dawna, więc przyda się coś cieplejszego 🙂

  Odpowiedz
 8. Święta są zdecydowanie zbyt krótkie, ale mamy nadzieję, że dzięki takiej stylizacji i takim miejscom, jak na zdjęciach, ich magia utrzyma się trochę dłużej. 😉 My jeszcze dorzucilibyśmy kilka zimowych smaków! 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.