7 listopada 2017

Moda włoska w Gdańsku

Moda włoska w Gdańsku - Eleonora Portera

Kiedy pierwszy raz spotkałam Eleonorę, urzekł mnie jej czarujący uśmiech, włoski seksapil i to, jak dobrze mówi po polsku. A mieszka tu zaledwie od roku! Poznałyśmy się podczas eventu Sopot Wave, gdzie pierwszy raz pokazała swoją kolekcję trójmiejskiej publiczności. Projektowane przez nią ubrania są kwintesencją jej personalnego stylu – odważne, figlarne i kobiece. Gdzie ich szukać? Na stronie internetowej Eleonoraportera.it albo w Albatross Towers w Gdańsku (al. Rzeczpospolitej 4D), w którym znajduje się otwarta pracownia oraz butik. Projektantka szyje na miejscu. Możecie podejrzeć jej pracę, dotknąć starannie wybieranych materiałów, które wraz z narzeczonym sprowadzają z Włoch.

Mam na sobie jedwabną bluzkę z jesiennym motywem róż i spódnicę z pluszowego materiału, który dominuje w projektach Eleonory. Cały zestaw, włącznie z torebką, znajdziecie w jej gdańskim butiku. Zachęcam Was, by odwiedzić i poznać to nowe miejsce na mapie Trójmiasta, w szczególności teraz, kiedy pogoda za oknem nie dopisuje. U Eleonory czuć włoską, słoneczną atmosferę przez cały rok!

Moda włoska w Gdańsku - Eleonora Portera Moda włoska w Gdańsku - Eleonora Portera Moda włoska w Gdańsku - Eleonora PorteraModa włoska w Gdańsku - Eleonora Portera Moda włoska w Gdańsku - Eleonora Portera Moda włoska w Gdańsku - Eleonora Portera Moda włoska w Gdańsku - Eleonora PorteraModa włoska w Gdańsku - Eleonora Portera Moda włoska w Gdańsku - Eleonora Portera Moda włoska w Gdańsku - Eleonora Portera Moda włoska w Gdańsku - Eleonora Portera Moda włoska w Gdańsku - Eleonora Portera Moda włoska w Gdańsku - Eleonora Portera


Fot. Krzysztof Wąs
Postprodukcja: Paulina Rudnicka


Dołącz do dyskusji! 12 komentarzy

 1. Nie mogę oderwać od Ciebie wzroku 😉 Bosko wyglądasz 🙂

  Odpowiedz
 2. wyglądasz pięknie, romantycznie i bardzo kobieco:)

  Odpowiedz
 3. Torebka skradła moje serce! Nie mogę oderwać od niej oczu 🙂

  Odpowiedz
 4. Wyglądasz wyjątkowo pięknie w tym zestawie.

  Odpowiedz
 5. No no no.. zaniemówiłem 😛

  Odpowiedz
 6. Przepięknie i kobieco. Nie mamy pojęcia czy Włochy kochamy bardziej za kuchnię czy ich elegancję i styl. 🙂 Świetna stylizacja!

  Odpowiedz
 7. Prześlicznie się prezentujesz. Ale super kiecka wow. I jaka sesja. Niesamowite. Gratuluje!!!

  Pozdrawia Kaśka z Krakowa 🙂

  http://www.kasinyswiat.blogspot.com

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.