24 czerwca 2015

Najmodniejsze miejsca w Trójmieście: Kurhaus

Kurhaus we Wrzeszczu

Dolny Wrzeszcz przeżywa prawdziwy renesans. Tym razem zabieram Was do kolejnej kawiarni w okolicach Wajdeloty. Znajduje się przy Aldony 6, tuż obok ronda. Uwielbiam to miejsce za spokój i przyjazny klimat, pyszne kawy i ciasta, piękne wnętrze oraz odrobinę zieleni. Gdybym mieszkała we Wrzeszczu, zapewne przychodziłabym tam pracować, bo w przeciwieństwie do wielu miejscowych kawiarni – można się tam łatwo skupić na obowiązkach (przetestowałam).

Kawa i ciasto pięknie podane Dziewczyna w kawiarni Wnętrze kawiarni Kurhaus Co można kupić w Kurhausie? Kapuczina sprawdza najlepsze kawiarnie w Trójmieście Vintage w Kurhausie Piękne kwiaty - sztuka dekorowania Ciasto domowej roboty w Kurhausie Pułka z kwiatami doniczkowymi Ciekawe miejsce na dolnym Wrzeszczu Menu w Kurhaus


Fot. Paulina Kalbarczyk, Paulina Rudnicka (ja)


Dołącz do dyskusji! 10 komentarzy

 1. Piękne wnętrze! Miło byłoby się tam zatrzymać na filiżankę aromatycznej herbaty.

  Odpowiedz
 2. Lubie do Ciebie zaglądac. Poza modą pokazujesz piękne miejsca. Byłoby miło, gdybyś pod każdym postem dodawała podpis gdzie zostały zrobione dane zdjęcia, bo jestem gosciem w Trójmieście co 2 tyg i chętnie bym zobaczyła tą stronę Gdańska której nie znam.

  Odpowiedz
 3. aha, przepraszam, doczytałam;) z przyjemnoscia sama tam zajrze.

  Odpowiedz
 4. nie chodzi tylko oknajpki ale ogolnie o miejsca gdzie zostaly zrobione zdjecia 😉

  Odpowiedz
 5. W Twoim poście knajpka wygląda fantastycznie, jednak w praktyce, ilekroć trafiam do takich miejsc, nie mogę się w nich odnaleźć. Brakuje im przytulności, charakteru, który pozwoliłby zatrzymać się tu na dłużej, posiedzieć z książką, popracować. Odbieram je jako mało przyjazne i mało wygodne. Taka specyfika współczesnych lokali, które w większości po prostu do mnie nie przemawiają…

  Odpowiedz
 6. Świetne miejsce z super klimatem. I te krzesła rodem z PRL-u. Mieliśmy przyjemność jedno takie poddać renowacji i dumnie służy w pokoju.

  Arch/tecture- blog pełen designu!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.