Sukienka/ dress – Tivesti
Torebka/ bag – Stradivarius
Bransoletka/ bracelet – Stradivarius
Naszyjnik/ necklace – W. Kruk
Słuchawki/ headphones – Pull&Bear
Buty/ shoes – New Balance
Sukienka/ dress – Tivesti
Torebka/ bag – Stradivarius
Bransoletka/ bracelet – Stradivarius
Naszyjnik/ necklace – W. Kruk
Słuchawki/ headphones – Pull&Bear
Buty/ shoes – New Balance
Sandra
Prześliczna sukienka, świetnie komponuje się ten zamek 🙂
AgelaMarvelous
Sukienka jest przepiękne!!! 🙂
Pięknie wyglądasz <3
magda_pwy
Zgadzam się z poprzedniczkami. Sukienka piękna.
PaulaW
Choć średnio mi się podobają tego typu sukienki to ta jest prześliczna ma łany krój i suwak dodaje charakteru!
Bardzo mi się podoba 🙂
mishmashwardrobe
jej, sukienka przepiękna, ten zamek robi wrażenie!
ja
„Sportowa elegancja”- nie rozumiem. Dla mnie strój sportowy to jedno, ma mi być w nim wygodnie, nie ma stwarzać żadnych zobowiązań, luz; elegancki- na wyjście, żeby czuć się pewniej, dostosowany do okazji. Nie rozumiem więc łączenia, adidasy do sukienki? Tak samo zresztą jak szpilki do dresów (tak, wiem, teraz są spodnie dresowe „nie sportowe”), ale co z tego wynika? Ma to jakiś sens? Pozdrawiam, śliczne zdjęcia 🙂
Hania
Sukienka niestety bardzo brzydko się marszczy, co sprawia, że optycznie pogrubia Twoją szczupłą przecież sylwetkę. Obawiam się, że nawet niebotycznie wysokie, czarne szpilki by tu nie pomogły, bo na moje oko sukienka jest po prostu źle uszyta. A sportowe buty tylko potęgują efekt ciężkości, zwłaszcza że bardzo skracają nogi. Niemniej jednak zdjęcia są bardzo energetyczne i „czuć” w nich wiosenny powiew:)
Little Apple Blossom
Przepięknie wyglądasz, zwłaszcza na ostatnim zdjęciu, jesteś przeurocza! 🙂
cammy
Piękna <3
Ania:)
Piękna sukienka:) jaki masz rozmiar tej sukienki??? 🙂
kapuczina
Dziękuję, rozmiar S.
Justinee
Po prostu piękna, uwielbiam Cie oglądać z pomalowanymi ustami, Kapuczino:) Pozdrawiam!
RodriL
Dziwi mnie że tak wiele komentarzy pod twoimi zdjęciami pochodzi od kobiet. Jesteś piękną kobietą do tego potrafisz do bardzo dobrze podkreślić ubiorem. Ja jako facet szaleje za Tobą, odkąd miałem okazję poznać Cię na żywo 😛 Pozdrowienia !
anka
No i świetnie:) sportowo i elegancko,podoba mi się:)
Anna
Sukienka wygląda faktycznie bardzo dobrze, czy jest jednak wygodna? Czy to dobrej jakości bawełna? Niestety takie zamki czasem powodują, że sukienka fatalnie się układa jak się np. siedzi. Będę wdzięczna za opinię o kiecce 🙂