18 września 2013

MOJA BAJKA: MOI PRZYJACIELE

Nieustannie gdzieś spieszę. Żyję w ciągłym biegu. Właściwie nie potrafię inaczej. Jednak niezależnie od tego, ile mam czasu, zawsze znajduję go dla swoich przyjaciół. Jestem zdania, że im jesteśmy starsi, tym rzadziej spotykamy ludzi, z którymi wchodzimy w głębsze relacje, dlatego warto dbać o tych, którzy są blisko nas. Moich znajomych można często zobaczyć na Instagramie i w amatorskich filmikach, które tutaj publikuję. Tym razem występują jako bohaterowie wpisu, ponieważ w pewnym sensie współtworzą tego bloga, najczęściej stojąc za obiektywem (są coraz lepszymi fotografami)! Oczywiście nie ma tutaj wszystkich, bo nie sposób byłoby ich obfotografować, o ile w ogóle by się na to zgodzili (nie każdy ma takie parcie na szkło jak ja). Tak czy inaczej stanowią ważną część mojego życia, mojej bajki.
Na zdjęciach znajdziecie dwie piękne kobiety: Kasię (blondynkę) oraz Paulinę (szatynkę). Kasia była do niedawna moją współlokatorką. Studiowałyśmy również razem. Możecie znać ją z zabawnych dialogów, które publikowałam na fanpage’u. Gdyby nie ona i jej karteczki na drzwiach: ‘w lodówce jest zupka, odgrzej sobie’, zapewne do dziś jadałabym na obiad płatki z mlekiem, jak w serialu Miłość na bogato. Na szczęście zanim się wyprowadziła, zdążyła nauczyć mnie przyrządzania kilku potraw. Paulina jest najbardziej łagodną osobą, jaką znam. Co zabawne, najpierw była czytelniczką bloga, dopiero później się poznałyśmy. Dziś zajmuje się moimi włosami, fotografuje, kontroluje kalendarz, sprawdza teksty i przypomina o zdjęciach. Zna wszystkie wpisy, wywiady i publikacje. Poza blogiem udziela mi korepetycji przed egzaminami, przekazuje notatki, tłumaczy jak przygotować jedzenie z mrożonki (tak, miewam w tym temacie wątpliwości), robi ciasteczka i czasem obiady, załatwia ze mną sprawy w urzędach (których nie toleruje) i co stawia mnie w bardzo złym świetle: ogarnia też moje randki. Mówiąc krótko, jest człowiekiem renesansu.
Nie jestem typem domatorki. Z przyjaciółmi spotykam się chętniej w kawiarniach, klubach i na plaży. Mieszkając w Trójmieście, mamy to szczęście, że możemy spędzać czas odpoczywając nad wodą. Zwykle przesiadujemy tam wieczorami. Morze działa na nas kojąco, uspokaja i wycisza. Zdarza nam się także spotykać w domowym zaciszu przy kolacji. Te najczęściej przygotowywane są przez moje urocze przyjaciółki, które w przeciwieństwie do mnie doskonale radzą sobie w kuchni. Ja zwykle pomagam mentalnie, by nie potruć gości. Uwielbiam te chwile spędzone ze swoimi bliskimi i nie zamieniłabym ich na żadne inne – to zdecydowanie moja bajka.

Dołącz do dyskusji! 25 komentarzy

 1. Bardzo fajny, ciepły post! 🙂

  Odpowiedz
 2. i ten product placement 🙂

  Odpowiedz
 3. Bardzo, bardzo pozytywne zdjęcia – głównie te z uśmiechem 🙂
  Pozdrawiam, Misha

  Odpowiedz
 4. wszyscy jesteście piękni 😀

  Odpowiedz
 5. Piękna zdjęcia, takie pozytywne! 😉
  Obserwuję.

  http://madamstyle.blogspot.com/

  Odpowiedz
 6. Twoi znajomi są bardzo fotogeniczni 🙂

  Odpowiedz
 7. I ta reklama delicji…eh

  Odpowiedz
 8. te reklamowe posty były już na kilku blogach ale u Ciebie chyba najbardziej mi się to podoba 🙂

  Odpowiedz
 9. Świetny pomysł na delikatną i uroczą reklamę:) skąd jest ta czerwona mała torebka? może link gdzie ją można kupić bo jest śliczna;)

  Odpowiedz
 10. Przepiękne zdjęcia i tylko pozazdrościć takiej ekipy 🙂

  Odpowiedz
 11. koleżanki masz ładne

  Odpowiedz
 12. Tote bag dla faceta to już zbyt wiele…

  Odpowiedz
 13. Bardzo fajne zdjęcia! Wyglądacie rewelacyjnie.
  pozdrawiam
  http://www.femmfashion.blogspot.com

  Odpowiedz
 14. i czemu na kazdym zdjeciu musza byc te delicje??? wystarczyloby w zupelnosci 1 zdjecia, psuje to caly post!

  Odpowiedz
 15. Cudownie wygląda koleżanka na pierwszym zdjęciu :)))

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.