1 kwietnia 2013

LIFESTYLE. MIX. FEBRUARY. MARCH. PART 1/2

Jak zawsze spóźniona publikuję miks zdjęć z lutego i marca. Idąc tym tropem, jutro pewnie będę składała Wam życzenia wielkanocne. Ale do rzeczy! Staram się nosić aparat zawsze przy sobie i fotografować również wtedy, gdy nie umawiam się na sesje  dziennych stylizacji. Dzięki temu mogę podzielić się z Wami wybranymi momentami z mojej codzienności i przy okazji udowodnić, że nie przebieram się wyłącznie do sesji zdjęciowych (poza tym, kto by miał na to czas :D).  Luty i marzec były dość pracowite, więc zacznę właśnie od pracy i spraw ‘kapuczinowych’, a już jutro możecie spodziewać się tu drugiej części postu z czysto prywatnymi zdjęciami.
I Nowe Trendy w Madisonie
Niewielu z Was wie, ale zajmuję się również stylizacją osób prywatnych. Dlatego też w ramach wydarzenia Nowe Trendy w Galerii Madison, prowadziłam pokaz NIEDOSKONAŁYCH sylwetek. Moim zadaniem było przygotowanie stylizacji dla pięciu Pań o różnych kształtach, w rozmiarach od 34 do 48. To praca, która za każdym razem daje mi niesamowitą satysfakcję. Uwielbiam patrzeć, jak w mgnieniu oka, ta sama osoba zmienia się nie do poznania i po jakimś czasiezauważa, że może wyglądać i czuć się lepiej, a jedyną przeszkodą, jaka stała jej na drodze, była ona sama. Na razie nie posiadam zbyt wielu zdjęć z samego wydarzenia, bo dopiero pod koniec dnia miałam chwilę, by chwycić za aparat. Jeśli jakieś wpadną mi w ręce, na pewno zobaczycie je tu lub na moim fanpage’u.

II Pstrykaliada

Razem z Tomkiem zostaliśmy zaproszeni przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Gdańskiego na Pstrykaliadę, konferencję dotyczącą fotografii i wystąpiliśmy w roli prelegentów. Przyznaję, że przyzwyczajona do sztywnych konferencji naukowych na wydziale filologicznym, podczas których uczestnicy ODCZYTUJĄ swoje referaty, jestem mile zaskoczona, że potrafimy (mam tu na myśli inicjatywy studenckie) podjąć temat w nieco bardziej kreatywny sposób. Niestety nie udało mi się zorganizować nagrania z konferencji, ale dzięki uprzejmości przyjaciółki, mogę podzielić się z Wami kilkoma zdjęciami.
III  Wywiad dla Radia MORS
Przegapiłam audycję i przez brak dostępu do internetu, nie mogłam Was o niej poinformować. Jednak już w środę o 18.00 powtórka. Zainteresowanych zapraszam tu: mors.ug.edu.pl. Było zabawnie, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Żeby Was troszkę  zachęcić powiem tylko, że Przemek zanim się ze mną spotkał, zrobił bardzo dokładny research. Jedno z ciekawszych pytań, które padło to chyba: ‘Czy między Tobą a Twoim fotografem musi występować jakaś chemia?’.Na drugim zdjęciu jestem wyższa niż framuga od drzwi. Niestety nie urosłam tak bardzo w ciągu ostatnich kilku dni. Stoję na krześle, bo inaczej albo logo, albo moja głowa nie zmieściłyby się w kadrze;).

IV Akcja pinezka w Galerii Madison
Darmowa kawa za chek-in, czyli jak wiadomo- to co blogerki lubią najbardziej;). No i Marcin, który zawsze onieśmiela mnie swoją stylizacją. Byłby z niego dobry bloger modowy.
V Pokaz mody w Instytucie Spraw Wszelakich
Chciałabym napisać, że zrobił na mnie wielkie wrażenie, że nie mogłam oderwać wzroku, ale to nieprawda. Nie skrytykuję go też, bo akurat w tym przypadku nie niosłoby to żadnej wartości. Poza tym jestem lokalną patriotką i mam ambicje, by wspierać wszystko co trójmiejskie, tylko czasem… to po prostu niemożliwe. Dlatego dodaję dwa zdjęcia z tego wieczoru, jedyne, które nadają się do publikacji i mogą stanowić inspirację dla fanek stylu retro.
Fot. Anna Kuczyńska, Paulina Kalbarczyk, Przemysław Toczek, ja

Dołącz do dyskusji! 8 komentarzy

 1. świetny post @!
  fajnie, że się tak realizujesz !

  pozdrawiam serdecznie
  Marcelka Fashion

  🙂

  Odpowiedz
 2. Zazdroszczę i gratuluję Ci tego, że mogłaś wziać udział w tak ciekawych wydarzeniach :))

  Odpowiedz
 3. Jej ile ciekawych spotkań 😉
  Zazdroszczę bardzo, wywiad muszę oglądać, zwłaszcza, że widziałam twój filmik dla jednej galerii, gdzie pokazywałaś dwa zestawy z jeansem i masz cudowny głos. Taki ciepły i przyjemny 😉

  Odpowiedz
 4. świetna notka!
  pozdrawiam i w wolnymj czasie zapraszam do siebie 🙂

  Odpowiedz
 5. Skąd masz takie czadowe okulary? 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.