31 marca 2012

KONKURS PINSPIRE- WYNIKI

Na wstępie chciałam serdecznie podziękować za tak wiele wspaniałych prac. Muszę przyznać, że jestem bardzo mile zaskoczona. Przez cały czas uparcie przepinałam Wasze zdjęcia na swoją tablicę, a także zapisałam je na dysku. Niesamowicie cieszy mnie, że w części folderów znalazłam także swoje fotografie. To chyba największe pochlebstwo dla blogerki, kiedy widzi,  że inspiruje innych. Wybór był bardzo trudny, dlatego musiałam obrać jakieś jego kryteria . W świadomości ludzkiej zdjęcia  funkcjonują w ten sam sposób co trendy,  muszą oddziaływać na nastroje społeczne,  w tym przypadku na mój nastrój. Ostatnio jest z nim różnie, tak więc słowa przemawiają do mnie trochę bardziej sugestywnie niżeli obraz. Idąc tym tropem nagroda wędruje do: kambia1@wp.pl
A tu link do folderu zwycięzcy:  http://www.pinspire.pl/p2K58ChYy5ND/xoxo

Dołącz do dyskusji! 4 komentarzy

 1. Mogłabyś już z siebie przestać robić gwiazdę- wszystki zależy od “widzi mi się” czyli od twojeg humoru. Chcesz być profesjonalna to się tak zachowuj, albo chociaż zacznij udawać.

  Odpowiedz
  • Do gwiazd mi daleko, dobrze mi tu na ziemi;). Masz jakiś inny pomysł na kryteria wyboru jednego folderu INSPIRACJI, niżeli subiektywna opinia?
   Rozumiem, gdyby konkurs dotyczył najciekawszych zdjęć, najbardziej pomysłowych, kreatywnych itp. można by przyjąć zasady np. poprawności fotograficznej, znajomości trendów. Tylko tu mówimy o inspiracjach, a praca, którą wybrałam, wyróżniała się na tle innych(rzecz jasna w mojej opinii)

   Odpowiedz
  • koleś! Kapucziny konkurs to niech Kapuczina sobie wybiera co chce. Każdy ma punkt wrażliwości na innym poziomie (w zależności od momentu życia w jakim się znajduje)i szanujmy to ! damn!

   pozdrawiam,
   Noemi B.

   Odpowiedz
 2. No wiadomo że konkurs jak każdy konkurs jest subiektywny:) I chyba każdy doskonale o tym wie. Tak czy siak…fantastyczna niespodzianka!! (dopóki nie spojrzałam na datę to zastanawiałam się czy to nie przypadkiem Prima Aprilis :)). Bardzo dziękuję i do usłyszenia!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.