18 września 2011

HAPPY BIRTHDAY

Przyszedł czas na post urodzinowy. Kończę dziś po raz czwarty 18 lat. Jakiś czas temu postanowiłam pozostać przy tym wieku. W ten sposób co roku obchodzę kolejną osiemnastkę. Pierwszą świętowałam jeden dzień, drugą- dwa itd. Aż strach pomyśleć co będzie, kiedy dojdę do trzydziestej. Tym razem czekają mnie 4 dni, które postanowiłam  rozłożyć w czasie (z przyczyn czysto praktycznych). Dziś chciałam podzielić się zdjęciami z imprezy (nie mogłam doczekać się pełnoletności więc zorganizowałam urodziny tydzień wcześniej), która rozpoczęła się w moim mieszkaniu. Jest wciąż w stanie remontu, co pewnie zauważycie na fotografiach. Tego dnia moi przyjaciele postarali się o wszystko: pyszne jedzenie, cudowną atmosferę i wspaniałe prezenty! Ponadto w mym maleńkim pokoiku grał zespół Laboratorium Pieśni (skrzypce, akordeon i wokal). To był cudowny dzień, za który chcę serdecznie podziękować wszystkim gościom!
Naszyjnik, który mam na sobie, otrzymałam od Danieli z Magic Box. Jeśli chcecie zdobyć podobny, zapraszam do wzięcia udziału w konkursie, który znajdziecie TUTAJ
Wykorzystując fakt, że mam urodziny, ponownie proszę o Wasze głosy w konkursie Fashion Blog Top 10. Będę wdzięczna za każdą pomoc.
Photos by Szymon Brzóska
Necklace- Magic Box
Dress-sh
Shoes- H&M
The time has come for a birthday’s post. Today I finish 18  for the fourth time. Some time ago I’ve decided to stay with this age. This way, each year I celebrate 18th birthday again. The first one was celebrated for one day, the secod – for two days etc. Dread to think, what it would be like when I reach 30. Nevertheless, this time I have 4 days, which I decided to spread in time (for the purely practical reasons) Today I’d like to share the photos from the party (I couldn’t wait for majority so I had organised my birthday a week earlier) which started in my flat. It is still being renovated, which you’ve probably noticed. That day my friends cared for everything : wonderful food, amazing atmosphere and some great presents! What is more, in that tiny room played the “Laboratorium Pieśni’ band (violin, accordion and vocal). It was a wonderful day which I’d like to thank all the guests for!

Dołącz do dyskusji! 23 komentarzy

 1. Wszystkiego najlepszego:) Milionow ciuchów i tysiąca nowych stylizacji:)

  Odpowiedz
 2. po pierwsze wyglądasz cudownie! Boskie słuchawki! Po drugie byś osiągnęła wszystkie cele, zwłaszcza te, które na pozór wydają się nieosiągalne! Wszystkiego co najlepsze 😉

  Kiedyś mój wychowawca powiedział,że Kobieta po 18 roku życia ma już tylko 18nastki ;d

  Odpowiedz

 3. famfaramfam- Twój nauczyciel miał rację! Zgadzam się z nim w 100 %.

  Odpowiedz
 4. 100lat! 🙂
  masz piekny pokój!

  zapraszam serdecznie
  http://double-hope.blogspot.com/

  Odpowiedz
 5. Pięknie wyglądasz 🙂 sukienka ma cudowny kolor

  Odpowiedz
 6. >będzie sławny, bo jest na zdjęciu< se, se, se.. ;p Najlepszego, Paulinko ;* (to już jakiś 300 raz, ale co tam.. ;p)

  Odpowiedz
 7. śliczny kolor sukienki!
  Wszystkiego najlepszego : >

  Odpowiedz
 8. łiiii ja też mam dzis urodziny :))

  Odpowiedz
 9. Przede wszystkim wszystkiego najlepszego!! Slicznie ci w takim niebieskim, a do tego ten naszyjnik <3
  Pozdrawiam:)

  Odpowiedz
 10. Fajne mieszkanko! I super sukienka – kolor mnie zauroczył! 🙂

  Odpowiedz
 11. Dziękuję wszystkim za życzenia!
  Grzesławie- Ty Gwiazdo!

  Odpowiedz
 12. wszystkiego najlepszego 🙂
  świetna sukienka!

  Odpowiedz
 13. Sto lat z uśmiechem na twarzy Ci życzę, bo jest Ci z nim wyjątkowo twarzowo :)) Częściej się uśmiechaj na zdjęciach.
  Pozdrawiam
  Kiedy znów się widzimy ??

  Odpowiedz
 14. wyglądałaś prześlicznie 😉 prosta sukienka jest idealnym tłem dla tego “bogatego” naszyjnika 😉 pięknie.
  pozdrawiam serdecznie i zapraszam do mnie!

  http://aaarabesque.blogspot.com/

  Odpowiedz
 15. jeszcze raz dziękuję
  iOliW- co do spotkania zastanawiam się czy nie zorganizować czegoś przed SWAPEM (bo mieszkanie jak widać na zdjęciach w tym poście wciąż jest w fazie remontu). Co o tym sądzisz?

  Odpowiedz
 16. naaajlepszego!+ kobalt sukienki jest wspaniały!pięknie wyglądałaś 🙂

  zapraszam do mnie 🙂
  http://movesfashion.blogspot.com/

  Odpowiedz
 17. Zgadzam się z Tizzi kolor sukienki jest cudny, a naszyjnik bardzo bardzo mi isę podoba! Myślę, że najważniejsza jest przecudna atmosfera stworzona przez najkochańszych przyjaciół nie tam jakieś remonty więcnawet w małym pokoiku na pewno było świetnie! Jeszcze raz wszystkiego naj, a mi pozostaje czekać jeszcze miesiąc na tę pierwszą 18stkę 😀
  xx

  Odpowiedz
 18. Śliczny kolor sukienki <3 i super słuchawki! 🙂

  Odpowiedz
 19. Świetna sukienka! 🙂 🙂
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie w wolnej chwili 😉

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.