OMBRE HAIR

Już od jakiegoś czasu  pokazuję się wam w nowej fryzurze.  Obiecałam sobie, że napiszę o niej klika słów. Nie na wszystkich zdjęciach widać, ale mam na głowie ombre hair, z którego jestem niesamowicie zadowolona. Długo zwlekałam ze zmianą uczesania, bo panicznie boję się fryzjerów i zgadzam się z Ryfką,  oni zawsze mają jakąś inną wizję na nas niż my sami. Tym razem było inaczej. Trafiłam do Alternative Club  (myślę, że czytelnikom z Trójmiasta ta nazwa coś mówi)  w ręce Jarka . Włosy nie rozjaśniły się za pierwszym razem tak jak tego oczekiwałam, ale nie było dla mnie problemem udać się tam jeszcze raz. Fajna atmosfera, cudowne towarzystwo  i pyszne kawy. Bardzo podobało mi się, że wszystkie decyzje, odcień farby, każdy kolejny krok- były ze mną konsultowane! No i oczywiście efekt: ciężka, lekko pocieniowana grzywka, wyglądająca trochę tak jakby sama taka urosła i ‘naturalny’ efekt ombre hair.  Jeśli jesteście z Trójmiasta i macie ochotę na taką fryzurę polecam to miejsce, ale jeszcze serdeczniej polecam Jarosława Panka – fryzjera, który choć dopiero uczy się zawodu, podjął się stworzenia tego, o co go poprosiłam i nie zawiódł mnie! Jarek marzy, by w przyszłości otworzyć  własny salon,  w którym  panować będzie serdeczna atmosfera, a on będzie miał czas na to by w sposób indywidualny  podejść do każdej klientki. Życzę mu powodzenia i jeśli jego plany się ziszczą, na pewno zostanę jego stałą klientką.
Zostawiam was ze zdjęciami,  zostały zrobione podczas pobytu w Warszawie i męczących zakupów, których celem było znalezienie eleganckich, męskich butów.  Jeśli dodać do tego, że miały być w rozsądnej cenie i bardzo dużym rozmiarze, to cel wydawał się być praktycznie nie osiągalny! Udało się to dopiero drugiego dnia.  Chciałabym, żeby mi ktoś wytłumaczył W JAKIM CELU FIRMY OBUWNICZE PRODUKUJĄ TE WSTRĘTNE LAKIERKI Z CZUBEM!?
 Photos by Szymon Brzóska
Jacket- Atmosphere, sh
Bag- vingue.com (won in the contest)
Blouse- Top Shop, sh
Leggings- H&M kids
Shoes- allegro
Bracelets- from swap
Since some time I’ve been showing myself to you in a new haircut. I promised myself to write a few words about it. This may not be seen on every photo but ,in fact, on my head I have ombre hair, which I’m extremely fond of. I’ve been delaying the moment of changing my hairstyle for quite a long time as I’m really terrified of hairdressers – I agree with Ryfka – they always seem to have a different vision of us than we do. This time however, things were different. I got to Alternative Club (I think that for the readers from Trójmiasto the name rings a bell) in the hands of Jarek. As I had hoped, the hair didn’t brighten for the first time, but it wasn’t a problem for me to go there again. Cool atmosphere, wonderful company and delicious coffees. What I really liked though, was that each decision – hue of the colour, and every other step were consulted with me ! And of course the final effect – a heavy fringe with a slight shading looking as if it grew like that all by itself and a 'natura’ ombre hair effect. If you are from Trójmiasto and fancy having a hairdo of that kind, I reccomend the place, but I reccomend even more Mr. Jarosław Panek – a hairdresser, who ,although still learning the proffession, set out to create what I had asked him to and did not let me down! Jarek dreams to open his own hair saloon in the future, where there would be a lovely atmosphere and he would have time to treat each client individually. I wish him good luck and if his plans comes true, I will definitely become his regular customer.
As for now, i leave you with photos taken during the stay in Warsaw and during really tiring shopping, which aim was to find some elegant shoes for men. If I add that they were supposed to be sensibly priced and quite sizeable, the aim seemed to be virtually unattainable! Only the second day the goal was reached. Now, I’d like someone to explain to me WHY SHOEMAKING COMPANIES PRODUCE THOSE DISGUSTING PATENT LEATHER SHOES WITH TIPS?

Comments

 1. .mejdinka. :) Odpowiedz

  świetne rzeczy ! bardzo ciekawe buty 🙂

 2. Glam Paula Odpowiedz

  podoba mi się całośc zestawu. Taki w typie casual 😉
  Zapraszam na mojego bloga
  http://glampaula.blogspot.com/

 3. Ruda Odpowiedz

  absolutnie genialne getry! 🙂

  Pozdrawiam,
  rudsini.blogspot.com

 4. vampire Odpowiedz

  strasznie lubię ombre hair u dziewczyn 🙂 + świetna stylizacja, legginsy są max dobre.

  zapraszam do nas http://vampiresandsweethearts.blogspot.com/

 5. Just Her Fashion Odpowiedz

  Prezentujesz się świetnie !!

 6. K&M Odpowiedz

  legginsy są świetne
  ostatnie zdj mega;)

  zapraszam do nas 😉

  fashion-ache.blogspot.com

 7. alliszja Odpowiedz

  leginsy świetne ale chyba osobno, coś mi nie pasuje w takim zestawieniu… ostatnie zdjęcie mega 🙂

 8. Miauuu Odpowiedz

  świetne ostatnie 🙂
  b&w jak zawsze na czasie. super wszystko połączyłaś

 9. marvelloussecret Odpowiedz

  Chciałabym trafić kiedyś do naprawdę dobrego fryzjera, który dobierze mi odpowiednią fryzurę. Narazie zapuszczam włosy, bo nie mam na nie pomysłu.
  Również nie rozumiem, skąd biorą się te paskudne męskie buty!
  Świetne legginsy!

 10. Marlena Odpowiedz

  mi się bardzo legginsy podobają 😉

 11. 6roove Odpowiedz

  swietną masz tę fryzurkę! a z zestawu najbardziej podoba mi się torba 😉

 12. futuristka Odpowiedz

  dobry fryzjer to prawdziwy skarb-dlatgo ja chodze ciągle zła za żle ścięta grzywkę (tak od roku chyba nie moge trafić na fryzjera który mi jej nie postrzępi:P). Fryzura jest super, ścięcie tak samo:)

 13. Just Her Fashion Odpowiedz

  Świetny look !

 14. Ivanna Odpowiedz

  cool outfit 🙂

  ~Ivanna
  http://chapter89.blogspot.com/

 15. Sofismatos Odpowiedz

  alez masz teraz piekny kolor wlosow i sciete tez sa bardzo ladnie

 16. full-closet Odpowiedz

  faktycznie efekt na włosach wygląda świetnie 😉

 17. marykate Odpowiedz

  zakochałam się w tej torbie ! ogólnie look bardzo fajny..tylko nie wiem czy bym nie założyła jakiegoś obcisłego topu lub ten umiejętnie wsadziła do środka hmm 🙂

 18. kapuczina Odpowiedz

  marykate- niestety t-shirtu nie dało się włożyć do środka. Też o tym myślałam ale podniesiony do góry pokazałby to ,że przez leginsy prześwituje bielizna;/. No ale czego się spodziewać po leginsach za 20 zł

 19. Anonymous Odpowiedz

  Wyglądasz prześlicznie! Idealnie dobrany kolor włosów. Swoją drogą możesz zdradzić co to za odcień?
  pozdr Magda

 20. kapuczina Odpowiedz

  Magda- dziękuję Ci bardzo, to są 2 lub 3 odcienie, wyglądają jak jeden kolor bo włosy bardzo stopniowo przechodzą od najciemniejszych u góry do najjaśniejszych na końcówkach. Nie mam pojęcia jak się nazywają, ale będę jutro w tym samym zakładzie i jeśli zastanę Jarka (fryzjera o którym pisałam) to zapytam;)

 21. almaa. Odpowiedz

  Baardzo podobają mi się te legginsy 🙂

 22. Anonymous Odpowiedz

  Gdybyś mogła byłoby super, bo naprawdę kolory są niesamowite 🙂
  pozdrawiam Magda

 23. margaret j Odpowiedz

  kapuczinka co moge powiedziec ! pieknie.. jak zwykle ! swietny pomysl z ostatnim zdj ! 🙂

 24. Lidiya Odpowiedz

  Gorgeous photos – you have very beautiful hair and a really great style, I love your look – you look so cool 🙂
  http://cupcakesandtreacle.blogspot.com/

 25. AgataP Odpowiedz

  swietna koszulka i legginsy!

 26. Pingback:urlman cow

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.