READERS ART

Nie robię tego często, ale dziś pozwolę sobie na bardziej osobistą notkę.
Asia, koleżanka z grupy (na studiach) oraz czytelniczka mojego bloga podarowała mi wspaniały rysunek, na którym jestem ja i moje 3 piękne przyjaciółki: Iwona, Lepianka i Claudia. Wszystkie w stylizacjach, które przygotowałam dla nich na konkurs. Nasza czwórka zna się od października, czyli od rozpoczęcia roku akademickiego i żadna z nas nie pamięta jak wyglądały nasze pierwsze rozmowy. Wbrew pozorom jesteśmy bardzo różne. Gdyby przypiąć nam jakieś metki byłyby one następujące: Claudia- literatura, Kasia- teatr, Iwona- poezja i muzyka, ja- oczywiście moda. Może to, że świat każdej z nas kręci się wokół szeroko rozumianej sztuki, sprawiło, że trafiłyśmy właśnie na siebie, nie wiem…
Wiem za to, że każdą z was (tu skieruję się do moich 3 cudownych przyjaciółek) darzę wielkim szacunkiem i miłością, stałyście się częścią mojego osobistego świata.
Asiu dziękuję Ci za ten rysunek, który zauroczył mnie i wzruszył. To był dość mierny dzień, to zdecydowanie jest bardzo nerwowy tydzień, a Twój prezent sprawił, że ten czas wygląda trochę lepiej…i moje biurko także;).
Autorka rysunku: Asia Zarembska
Na rysunku licząc od lewej:

Comments

 1. Little Black Girl Odpowiedz

  świetny rysunek!

 2. cuksowa Odpowiedz

  Miły prezent i ładnie mówisz o swoich przyjaciółkach. Bardzo pozytywny post. Lubię takie.

 3. Macademian Girl Odpowiedz

  :))) Fajnie, że takie znalazłaś, ceń to bo to rzadkie, no i aż 3?! Nie za dobrze Ci?:D

  Całusy <3

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.