16 grudnia 2016

Świąteczna sesja Marie Zélie

Świąteczna kampania Marie Zelie

Jeśli nie czujecie jeszcze świątecznego klimatu, po obejrzeniu tej sesji powinno się to zmienić. W Marie Zélie pojawiły się dwie nowe Melie – czerwona i granatowa. Czarna będzie dostępna za kilka dni. Wszystkie one są bardzo szykowne – dobre zarówno na wigilię, jak i sylwestra. Materiał w 97% składa się z bawełny i w 3% z elastanu, tak więc jest lekko rozciągliwy. Wiem, że sukienki są wysyłane w ciągu 24h, dlatego spokojnie zdążycie zamówić  i otrzymać je jeszcze przed świętami.

P.S. Wszyscy dzielnie pracowaliśmy, żeby zdjęcia wyszły jak najlepiej. Dajcie znać, czy podoba Wam się efekt końcowy!?

Świąteczna kampania Marie Zelie Świąteczna kampania Marie Zelie - Zatoka Sztuki Świąteczna kampania Marie Zelie - Zatoka Sztuki Świąteczna kampania Marie Zelie - Zatoka SztukiŚwiąteczna kampania Marie Zelie - Sopot Świąteczna kampania Marie Zelie Świąteczna kampania Marie Zelie - Sopot Świąteczna kampania Marie Zelie - Sopot Świąteczna kampania Marie Zelie - Sopot Granatowa Melia Granatowa Melia Świąteczna kampania Marie ZelieCzerwona sukienka Marie Zelie - sesja świąteczna Czerwona sukienka Marie Zelie - sesja świąteczna Czerwona sukienka Marie Zelie - sesja świąteczna Czerwona sukienka Marie Zelie - sesja świąteczna Świąteczna kampania Marie ZelieŚwiąteczna kampania Marie ZelieCzerwona sukienka Marie Zelie - sesja świąteczna Czerwona sukienka Marie Zelie - sesja świąteczna Świąteczna kampania klasycznych sukienek Marie ZelieŚwiąteczna kampania Marie ZelieŚwiąteczna kampania Marie ZelieŚwiąteczna kampania klasycznych sukienek Marie ZelieŚwiąteczna kampania klasycznych sukienek Marie ZelieŚwiąteczna kampania Marie ZelieŚwiąteczna kampania klasycznych sukienek Marie ZelieCzarna Melia - klasyczna sukienka z rozkloszowanym dołemŚwiąteczna kampania Marie ZelieCzarna Melia - klasyczna sukienka z rozkloszowanym dołemCzarna Melia - klasyczna sukienka z rozkloszowanym dołem Czarna Melia - klasyczna sukienka z rozkloszowanym dołem Kampania świąteczna Marie Zelie Kampania świąteczna Marie Zelie

Dołącz do dyskusji! 13 komentarzy

 1. Wow! Ale pięknie wyglądasz. To niesamowite,że nie jesteś przecież modelką, a tak doskonale potrafisz wczuć się w rolę. I przekazać w emocjach klimat sesji.

  Odpowiedz
 2. Jestem zachwycona 🙂 Wspaniała sesja i piękne sukienki 😉

  Odpowiedz
 3. Jesteś chyba najbardziej kobiecą polską blogerką!

  Odpowiedz
 4. No i zamówiona 😀 😛 🙂
  Nie mogłam sie oprzeć!!!!!

  Odpowiedz
 5. Dawno nie komentowalamale wygladasz przepieknie!! Jest jakas swiateczna promocja na te kiecki??

  Odpowiedz
 6. Cudna sesja❤

  Odpowiedz
 7. Sukienki, miejsce, klimat i TY, samo PIĘKNO!

  Odpowiedz
 8. Nigdy nie sądziłam, że mając 165 cm wzrostu będę dobrze wyglądała w takiej sukience. Logiczne, kloszowana sztywna spódnica ciągnie w dół. A tu niespodzianka. Jeśli na Ciebie tak pięknie pasują, na mnie muszą wyglądać tylko korzystniej.

  Odpowiedz
 9. I znowu w przypadku sesji tej marki fatalna makijażystka. Sukienki pogniecione. No i miejsce totalnie nie pasuje do “misji” marki. Bez klasy.
  Co nie zmienia faktu, że pięknie prezentujesz sukienki (oprócz przesadzonego makeupu).

  Odpowiedz
 10. Pięknie prezentujesz się w każdym z kolorów tej sukienki! Wszystkie są zresztą idealne na wigilijny wieczór. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy!

  Odpowiedz
 11. Każda piekna -podziwiam 😉

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.