11 czerwca 2016

Toruń: sportowy zestaw z dresowym kombinezonem

Sesja zdjęciowa w Toruniu

Toruń to moje ulubione miasto na jednodniowe wypady. Droga tam zajmuje zaledwie 1,5 h samochodem z Gdańska. Urokliwe uliczki, bulwar nad Wisłą i stałe lokale, do których lubię wpadać. Zazwyczaj jadam w restauracji Loft 79 (niesamowita przestrzeń!) oraz Ponte. Na kawę i ciacho chodzę zaś do Central Coffee Perks. Tym razem nie udało nam się znaleźć tam miejsca, więc wypróbowaliśmy Moose Cafe Food & Wine z pyszną pomarańczową lemoniadą. Dajcie znać, jeśli macie swoje ulubione miejsca, które regularnie odwiedzacie!

Dresowy kombinezon, plecak i katana Sesja w Toruniu - Wisła w tle Wycieczka do Torunia Dzień w Toruniu - sportowa stylizacja idealna na spacery Toruń - sesja z dresowym kombinezonem Bulwar nad Wisłą w ToruniuDelikatny makijaż w brązach Toruń, Wisła - sesja modowa

Buty/ shoes – Moodo
Kurtka/ jacket – Moodo
Kombinezon/ playsuit – Moodo
Okulary/ sunglasses – Moodo
Plecak/ backpack – Czarny

Dołącz do dyskusji! 4 komentarzy

 1. Desery tylko u Lenkiewicza 🙂

  Odpowiedz
 2. Powiem tak, jakby przypadkowa osoba odwiedziła tą stronę, to musiałaby przeczytać ten post, bo miniaturka sama prosi się o kliknięcie w nią!

  Odpowiedz
 3. z górnej półki, ale raz można sobie pozwolić: w hotelu copernicus jedna z najlepszych restauracji w polsce – „sfera”. mówiąc najlepsza, mam na myśli, że gdyby gwiazdki michelin były rozdawane poza warszawą, kuchnia sebastiana krauzowicza byłaby pierwszą do tytułu. także polecam dać się tam zaprosić na randkę ;-).

  Odpowiedz
 4. Sam odwiedzam Toruń dość często, gdyż mam 40 minut drogi.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz