9 sierpnia 2014

Businesswoman

IMG_7553

Nazwałam ten post „Businesswoman” chociaż moja stylizacja z klasycznym korporacyjnym dress codem niewiele ma wspólnego. Właściwie, nawet łamie kilka jego zasad. Nie pracuję w korporacji, ale mój kalendarz jest wypełniony tysiącem spotkań, więc klasyczne elementy garderoby są zawsze mile widziane w mojej szafie.

IMG_7494 IMG_7462 IMG_7365 IMG_7532 IMG_7521 IMG_7335 IMG_7449 IMG_7564 IMG_7628 IMG_7531 IMG_7495 IMG_7458 IMG_7359 IMG_7545 IMG_7624 IMG_7446

Spódnica/ skirt – Reserved
Bluzka/ blouse – Moodo
Torebka/ bag – Michael Kors
Buty/ shoes – Stradivarius
Okulary/ sunglasses – TK Maxx
Naszyjniki/ necklaces – W. Kruk, no name

Fot.: Paulina Kalbarczyk, Paulina Rudnicka (ja)

Dołącz do dyskusji! 10 komentarzy

 1. śliczne kolczyki 🙂
  i piękne czarno białe zdjęcie 🙂

  Odpowiedz
 2. bardzo mi się podoba ten klasyczny zestaw
  choć wiem, że sama dorzuciłabym jakiś duży naszyjnik – tak dla kontrastu 😉

  pozdrawiam serdecznie
  Marcelka Fashion
  🙂

  Odpowiedz
 3. juz pare razy robilas zblienie na te kolczyki bez podpisania skad są.

  Odpowiedz
 4. Kapuczino mam nietypowe pytanie;) ale jeśli mowa o spotkaniach, pracy itp.
  Jak osiągnęłaś taki sukces? Jesteś blogerką (wiem,wiem w XXI wieku to żaden sukces, ale być dobrą blogerką to już coś),twój blog jest coraz lepszy, zdjęcia idealne – TY promieniejesz. Skąd wiedziałaś co chcesz robić w życiu? A potem co zrobić, żeby to osiągnąć?
  PS: kolczyki są przeurocze, zakochałam się w nich;)

  Odpowiedz
  • Aleksandro, jestem za każdym razem szczerze zaskoczona, kiedy ktoś mi mówi o moim sukcesie. Nie wiem czy to kwestia dużych ambicji czy typowego dla nas Polaków/mnie niezadowolenia z siebie. Może po części chodzi o jedno i drugie. Z tyłu głowy mam zawsze to, co chciałabym jeszcze zrobić i w jakim miejscu swojego życia się znaleźć. Ono jest zawsze trochę lepsze niż obecna sytuacja.

   Nie jestem w stanie udzielić jednej złotej rady, w jaki sposób znaleźć swoją życiową drogę. Zresztą sama nie mogę powiedzieć, że taką znalazłam. Według mnie, to nie kwestia znalezienia, a samego szukania i ciągłej aktywności, próbowania nowych rzeczy. Ludzie mówią, że coś nie jest dla nich, dopóki tego nie spróbują, a kiedy już próbują – na dzień dobry są nastawieni sceptycznie. Mogę wymienić setki czynności, zajęć, rzeczy, o których kiedyś tak myślałam, ale zmieniłam swoje nastawienie. Dzięki temu wiem i potrafię więcej.

   Odpowiedz
   • Dziękuję za odp, postaram skorzystać ze wskazówki (a na pewno ją przemyślę)
    DYGRESJA:
    Twój blog jest naprawdę „wielki” – nie wiem co dokładnie jest w nim takiego, że aż tak mnie przyciąga i codziennie muszę tu zaglądać (może to po prostu uzależnienie;) ale raczej charakter bloga, Twoje stylizacje. Ten BLOG to magiczne „miejsce”.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.