17 lipca 2014

Jestem dresiarą

IMG_1252

Nazywam się Paulina Rudnicka i jestem dresiarą. Zapewne domyślacie się, co powinniście w tym miejscu odpowiedzieć. Doskonale wiem, że tym tytułem prowokuję wszystkich wygłodniałych hejterów, ale według zasady „głodnych nakarmić, spragnionych napoić” – bierzcie i jedzcie z niego wszyscy. Mam dziś bardzo szeroki wachlarz skojarzeń: od alkoholizmu po kościół, a miało być przecież o czymś innym, o dresach. Niewielu z Was wie, ale spodnie dresowe towarzyszą mi każdego dnia. Chodzę w nich głównie po domu i dorobiłam się już kilku par. Kiedy moje lenistwo sięga zenitu, potrafię w nich zasnąć, zapominając o prysznicu czy piżamie. Nic jednak nie poradzę na swą miłość. To związek z bardzo długim stażem. Wersję domową widzi wyłącznie mój współlokator i tak już raczej zostanie. Dla Was mam bardziej wyjściową odsłonę, bo jeśli Wasze dresy nie mają trzech pasków z boku, istnieje duża szansa, że będą wyglądały dobrze nawet przy eleganckich stylizacjach.

IMG_1288 IMG_1346 IMG_1323 IMG_1394 IMG_1405 IMG_1325 IMG_1366 IMG_1217 IMG_1245

Spodnie/ pants – Reserved
Okulary/ sunglasses – Vision Express
Pierścionek/ ring – House
Koszula/ shirt – House
Kurtka/ jacket – Reserved
Torebka/ bag – Reserved
Buty/ shoes – TK Maxx

Fot.: Katarzyna Lepianka, Paulina Rudnicka (ja)

Dołącz do dyskusji! 8 komentarzy

 1. Ale fajnie napisane:). Ja tez jestem dresiarą!

  Odpowiedz
 2. fantastycznie się prezentuja, az sie zastanawiam czy ich nie zamowic.. a jak jest z rozmiarówka? bo sie zastanawiam czy wziac mniejsze czy jednak wieksze. bede wdzieczna za info

  Odpowiedz
 3. boskie są takie spodnie! i swobodnie można je nosić nawet do szpilek 🙂

  Odpowiedz
 4. Dobrze napisane. Typowy dres mógłby się nie połapać o co chodzi, a możliwe, że poprzestałby tylko na tytule

  Odpowiedz
 5. Bardzo fajna stylizacja, chociaż nie wiem, co chciałaś osiągnąć tekstem… Zwłaszcza takie żałosna parafraza treści Biblii jest słaba, zawsze prezentujesz wysoki poziom, nie wiem, co się tu stało. Miało byś śmiesznie/zaczepnie/kontrowersyjnie? Nie wyszło.

  Odpowiedz
 6. Piękne zdjęcia, aż nie można się oderwać 🙂

  Odpowiedz
 7. Jaka piękna kurtka! <3

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.