2 maja 2014

Lifestyle mix #7 & kod rabatowy Zalando

Zanim zaczniecie oglądać zdjęcia, mam dla Was szybkie info. Jeszcze przez trzy dni (do 4.05) możecie otrzymać rabat 10 % na cały asortyment obuwia w Zalando. Sama bardzo często robię tam zakupy, więc pomyślałam, że i Was ta opcja może zainteresować.
P.S. Czekam właśnie na przesyłkę z czymś specjalnym, także mam nadzieję, że już za kilka dni będę mogła pochwalić się nowym nabytkiem na blogu. 

IMG_3742

 • Na powyższym zdjęciu – codzienna stylizacja. Miała być cała sesja, ale światło okazało tak ostre, że trudno byłoby stworzyć oddzielny post. Jedno zdjęcie ostało się na placu boju.

IMG_2038

 • Backstage jednej z sesji. Prawdziwa „blogini” nie przepuści okazji, by zrobić sobie zdjęcie w lustrze. Selfie bywają męczące, dlatego przyjaciółka posłużyła mi ramieniem. Jednak życie blogerki jest takie trudne 🙂

zdjęcie (8)-horz

 • O mojej wycieczce pisałam już w tym poście. Zaraz po evencie z okazji otwarcia Sinsay w Galerii Bałtyckiej i warsztatach, które tam prowadziłam, pobiegłam do samochodu i pojechałam na wesele. O ile robienie makijażu, ubieranie się i czesanie w samochodzie to dla mnie żaden problem (co mam nadzieję widać na załączonym obrazku po prawej), to tradycyjne polskie wesela są mi zdecydowanie obce.

zdjęcie (9)-horzzdjęcie (1)-horz

 • Świąteczny chill. Czekolada i słodziak przytulanka – czego chcieć więcej?

zdjęcie (4)-horz

 • Backstage sesji. Ina wciąż służy jako ocieplacz kapuczinowego wizerunku. W końcu nie sposób się nie uśmiechnąć widząc tego słodziaka!

zdjęcie 2-horz zdjęcie (6)-horz

 • Na koniec kilka codziennych zestawów.

Dołącz do dyskusji! 11 komentarzy

 1. piękne zdjęcia na plaży 🙂 ciekawa jestem, co zamówiłaś 🙂

  Odpowiedz
 2. Kapuczino a spotkałaś może gdzieś w internecie trampki typu slip on??? wszędzie ich szukam, tylko że jakoś bezskutecznie:(

  Odpowiedz
 3. No nie wiem, jak dla mnie, to dzieckiem wizerunku nie ocieplisz 😀

  Odpowiedz
 4. taka duża ale kinder niespodzianka Ją nadal cieszy 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz