24 grudnia 2013

Wywiady #2

W ten świąteczny czas zostawiam Was z czterema filmami. W pierwszym opowiadam o stylizacjach na spotkanie przy wigilijnym stole. W drugim o prezentach. W trzecim zaś – nie związanym z Bożym Narodzeniem – o zakupach w second-handach. Trafił się również gratis i krótkie wspomnienie Blog Forum Gdańsk 2013.

Panorama TVP (minuta 12:57)

panoramka

Panorama TVP (minuta 7:11)

panorama 2

WP.PL 

Kapuczina o second-handach

I na deser, wspominając Blog Forum Gdańsk 2013, kilka słów od blogerów.

blogerzy bfg

Korzystając z okazji, chciałam życzyć Wam radnych świąt Bożego Narodzenia. Zakładajcie luźniejsze ubrania i pochłaniajcie tyle, ile dacie radę zmieścić! 

Dołącz do dyskusji! 9 komentarzy

 1. dobrze wyglądasz w koku 🙂

  Odpowiedz
 2. nie udław sie swoją dumą z występów przed kamerą – przewspaniały post!

  Odpowiedz
 3. Pogratulować kasowania komentarzy ;))

  Odpowiedz
  • Dziękuję;). A jeśli masz ochotę używać więcej wulgaryzmów, to niektóre bardzo lubię prywatnie, ale na blogu nie ma dla nich miejsca.

   Odpowiedz
   • No jasne jasne, przecież był to mega wulgaryzm, wycelowany bezpośrednio w Twoją osobę, mający na celu obrazę kogokolwiek, bez cenzury z mojej storny, mój błąd :))))) Zastanawiam się tylko, gdybym użyła jakiegoś do skomplementowania Cię, czy reakcja byłaby taka sama… ehh.

    Odpowiedz
    • Gdybyś była na tyle spostrzegawcza, wiedziałabyś, że zasada przeze mnie ustalona dotyczy wszystkich komentarzy. Zawsze możesz to przecież sprawdzić. Idąc dalej, gdybyś była na tyle bystra, zobaczyłabyś powyżej komentarz o żenującym poziomie niezawierający wulgaryzmu, który NIE ZOSTAŁ skasowany,

     Odpowiedz
     • Huh, oddychaj. W każdym razie cieszę się, że nie jestem tak bystra i spostrzegawcza jak Ty, pozwala mi to nie obrażać w tak prostacki sposób rozmówcy 😉 Więcej dystansu, ludzie to czytają.

 4. Poprawka: nie jesteś tak bystra i spostrzegawcza jak ja, ale zupełnie nie przeszkadza Ci to, by w prostacki sposób obrażać rozmówcę. O tym, że ludzie to czytają nie musisz mi przypominać ;).

  Odpowiedz
 5. Kochanieńka, usunęłaś więcej niż jeden komentarz. Nie rób z ludzi wariatów.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.