30 października 2013

BLIŻEJ MODY || OTWARCIE RIVIERY W GDYNI

IMG_9133
Jesteśmy już po otwarciu Riviery w Gdyni – największego centrum handlowego na Pomorzu. Choć nie miałam jeszcze okazji spędzić tam dnia na zakupach (czyli dokonać pełnego testu!), zauważyłam kilka zalet, jakie posiada ta galeria. Po pierwsze przestrzeń: jasna, duża i luksusowa oraz światła: białe, jaśniejsze niż zwykle spotykamy w miejscach tego typu, przez co nie męczą oczu. Po drugie: stoliki z tabletami, słuchawki, plac zabaw dla dzieci. Wreszcie trzecie: Tk Maxx, H&M Home, Mohito i Sinsay w jednym miejscu. Wcześniej do każdego z nich (za wyjątkiem H&M Home, który jest nowy) musiałam udawać się w inną dzielnicę Gdańska.
Drugiego dnia oficjalnego otwarcia, które upłynęło pod hasłem ”Bliżej Mody”, razem z Sylwią udzielałyśmy porad stylizacyjnych klientkom Riviery. Cieszę się, że zgłosiło się do nas tak wiele Pań (także jeden Pan!). Wielkie dzięki za mile spędzony czas i Waszą otwartość. Praca w takiej atmosferze to czysta przyjemność.
Miałam też przyjemność poznać Joasię Koroniewską oraz Krzysztofa Jankowskiego, którzy tego dnia pełnili rolę konferansjerów, wprowadzając nas tym samym w świetny nastrój. Joasia to po prostu świetna babka i jest to najlepsze określenie, jakie przychodzi mi teraz do głowy. Urzekła mnie otwartością, ciepłem i brakiem zadęcia, typowego dla znanych mi celebrytów/ ludzi mediów.

Dołącz do dyskusji! 10 komentarzy

 1. Galeria zapowiada się świetnie i na pewno się wybiorę 🙂

  Odpowiedz
 2. Bardzo fajnie wyglądałaś, zresztą jak zawsze 🙂 Jak będę tam to na pewno zwiedzę to galerię 🙂

  Zapraszam także do siebie

  http://www.daariaaa.com/

  Odpowiedz
 3. To musiało być fajne doświadczenie, zazdroszczę ci takich akcji 😉
  F.

  Odpowiedz
 4. Ojjj muszę tam pojechać przy najbliższej okazji 🙂
  Coś czuję, że następnym razem zamiast wysiąść z skm-ki na stację Sopot, pojadę dalej 😀

  Odpowiedz
 5. Z tego co wiem, to białe intensywne światło bardziej męczy oczy, lepsze jest ciepłe, lekko żółtawe, bo bardziej przypomina naturalne. To z cyklu mądrala gada, a tak na serio, to śliczna ta zielona bransoletka 🙂

  Odpowiedz
 6. Wpadłam na chwilkę do Riviery tego samego dnia, w sobotę, gdyż skusiło mnie hasełko „Bliżej Mody”. Galeria zapowiada się ciekawie, ale póki co rozczarował mnie brak nagłaśnianego Top Shopu. Łudziłam się, że zobaczę też Dorothy Perkins. Jednak biorąc pod uwagę ilość „pustych” miejsc, mam nadzieję, iż nowe marki jeszcze do Trójmiasta zawędrują. Na razie plus za drugi TK Maxx, Zara Home i H&M Home.

  Odpowiedz
 7. świetne zdjęcia!

  ————————————————————
  http://www.facebook.com/secretoutletPL

  Odpowiedz
 8. Serdecznie dziękuję za wszystkie komentarze.

  Odpowiedz
 9. Whispering Misty

  So sorry you are going to skip the workshop!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.