26 maja 2013

FOLLOW @KAPUCZINA ON INSTAGRAM || BACKSTAGE

Moi dwaj znajomi od miesięcy wiercili mi dziurę w brzuchu, bym wreszcie założyła Instagrama (i oczywiście kupiła telefon, który nie wyglądałby jak te sprzed dziesięciu lat). Argument „co to za blogerka bez Instagrama” raczej do mnie nie trafiał. Nigdy nie byłam zwolenniczką tej aplikacji, z racji tego, że jestem wielką fanką profesjonalnej fotografii, a ta… nie idzie z nią w parze. Co zaś jest wielką zaletą Instagrama, to możliwość obserwowania osób w nieco bardziej prywatnej odsłonie, niż ma to miejsce na blogach czy facebooku oraz publikacja ‚tu i teraz’. Ostatecznie się złamałam, a szalę przeważył telefon, który odmówił mi posłuszeństwa: przestał zapisywać połączenia przychodzące i bez mojej zgody dzwonił do osób, które znajdywały się w skrzynce. Zapraszam więc do śledzenia mnie na Instagramie (@kapuczina).

Instagram


Przypominam również o wyprzedaży szafy z Vinted. Wszystkie ubrania i dodatki znajdziecie pod TYM linkiem oraz w prawej kolumnie bloga.

Dołącz do dyskusji! 13 komentarzy

 1. hmmm… mi tam styknie blog od czasu do czasu

  Odpowiedz
 2. instagram fajna rzecz 😉 miło będzie czasem móc po podglądać „backstage” twojego bloga 😉

  Odpowiedz
 3. Profesjonalna fotografia – jak najbardziej, ale zdjęcia jak to na plaży, też są ciekawe.

  Odpowiedz
 4. Witamy na Instagramie! Zaczynam obserwować :))

  Odpowiedz
 5. super obudowy na Iphona 🙂

  Odpowiedz
 6. Wreszcie można zobaczyć Kapuczinę z szerokim uśmiechem 😀 A tak pozatym jaki masz teraz model telefonu jeśli można wiedzieć ?:)

  Odpowiedz
 7. będę zaglądać:)

  Odpowiedz
 8. Futerał w kształcie listu cudowny

  Odpowiedz
 9. Dziękuję za komentarze!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz