20 kwietnia 2013

8th FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND. MOVIE. PART 1

Jak na ‚faszionistkę’ przystało, ten weekend spędzam w Łodzi na ósmej już edycji polskiego Tygodnia Mody. Jestem tutaj wpół zawodowo, wpół prywatnie, gdyż pełnię rolę mentorki podczas Modowej Bitwy Miast, reprezentując tym samym Trójmiasto. Jako, że nie ma ze mną żadnego fotografa, zamiast zdjęć postanowiłam nagrać dla Was krótkie filmiki relacjonujące mój pobyt.
Wczorajszy dzień był dość męczący, gdyż po jednej godzinie snu i ponad sześciu godzinach jazdy, dotarłam do hotelu. Czułam się i wyglądałam jak trup, jednak postanowiłam pojechać tam i zobaczyć część pokazów i stoisk w strefie Shoowroom oraz Fashion Zone. Jest ich ponad 120, więc jeszcze wiele przede mną.


Dołącz do dyskusji! 12 komentarzy

 1. Świetny filmik, czekam na więcej 🙂

  Odpowiedz
 2. Uwielbiam takie filmiki, świetne ujęcia życzę udanej zabawy 🙂

  Odpowiedz
 3. trafione ujęcia 😉

  pozdrawiam
  ilovemystyle13.blogspot.com

  Odpowiedz
 4. no niestety podroz z Polski centralnej do Trojmiasta jest dluga i na odwrot, sama cos o tym wiem bo czesto kuruje moze nie z Łodzi do Trojmiasta, ale z Łowicza do Gdyni i po 6 h w pociagu mam dosc..;/ podzwiam Cie, ze mialas jeszcze sile, aby isc na pokaz i nakrecic dla nas filmik. Dzięki ;d

  Odpowiedz
 5. fajna produkcja, czekam na kolejne 😉

  Odpowiedz
 6. Świetny pomysł z tym filmikiem, miło ogląda się takie krótkie ujęcia, a Ty możesz dużo nam przekazać 🙂 Zastanawiam się tylko nad prawami autorskimi… Pytałaś np. Tomasza Jacykowa o zgodę na nakręcenie i udostępnienie jego wizerunku? Czy to nie podlega pod prawa autorskie? Pytam z ciekawości.

  Odpowiedz
  • Za dużo ludzi wokół niego, więc liczy się jako zbiorowość (tzn. nie ma problemu z prawami autorskimi). Poza tym jest chyba jeden zapis w prawie dotyczący takich wydarzeń reportażowych, ale nie chcę go przytaczać, bo nie mam pewności.

   Odpowiedz
 7. filmik świetny
  a kto wygrał konkurs z moodo ??

  Odpowiedz

Dodaj komentarz