10 września 2012

MADISON: Stylistka na łowach 2

Ponownie wraz z centrum Galerią Madison przygotowuję akcję Stylistka na łowach. Tym razem zobaczycie kolaże, na które składać się będą zdjęcia ubrań i dodatków pochodzących z jesiennych kolekcji wielkich domów mody oraz ich odpowiedniki znajdujące się w sklepach w Madisonie.  To taki przegląd najważniejszych trendów na nadchodzący sezon.  Zapraszam na fanpage Madisona.
 Photos by Adam Kozłowski
Again, with the Gallery Madison centre I’m preparing the ‚Stylist on the hunt’ action. This time, you’ll see collages, which will consist of photos of clothes and accessories from the autumn collection from some great fashion houses and their counterparts found in the Madison stores. This is the overview of the main trends for the coming season. I’d like to invite you to the Madison’s fanpage. P. K.

Dołącz do dyskusji! 19 komentarzy

  • Polecasz? Kolejny, wielki hejt na blogerki modowe, które traktuje się, jako ogół, szarą masę, produkt pełen identycznych składników. Oczywiście zapomina się, że istnieją na tym świecie osoby, które interesują się modą, prowadzą bloga, ale i mają do zaoferowania więcej, niż tylko zakrycie cycków bluzką i dobranie pierścionka do stylizacji. „Dziennikarz” piszący tylko o jednej stronie zjawiska (na większą skalę niestety, bo tandeta i miernota zawsze są w większości), to kiepski dziennikarz. Nierzetelny, złośliwy tekst, tylko tyle i nic ponad to.

   Odpowiedz
  • Osoba,która napisała powyższy artykuł jak widać miewa kontakt tylko z kobietami pokroju który sama opisuje. Aż mi jej szkoda. Istnieje tyle wspaniałych kobiet w tym również blogerek , żal że autor artykułu nie miał możliwości ich poznać.

   Odpowiedz
  • Zabawny tekst i trochę prawdy w nim jest. Blogi dziewcząt które nie mają komletnie nic do zaoferowania to prawdziwa plaga. Na zdjęciu dziewczę w czarnych spodniach i białej luzce a pod spodem opis „mam dzisiaj na sobie czarne spodnie firmy jakiejś tam i biały tiszert innej”. A poniżej komentarze zachwyconych fanek. Ubaw po pachy !

   Odpowiedz
 1. łoo pracowity dzień 😉

  Odpowiedz
 2. Kiecka z ostatniego zdjęcia świetna!:)

  Odpowiedz
 3. Nie mogę się doczekać 🙂
  Madison to moje ulubione centrum handlowe w Gdańsku…
  ah, już niedługo wracam wreszcie do rodzinnego miasta! <3

  Odpowiedz
 4. bardzo miło było poznać:):) powodzenia i kolejnych sukcesów:)

  Odpowiedz
 5. śliczna w każdym wydaniu 🙂 muszę ci powiedzieć ze masz super super naszyjnik!!

  Odpowiedz
 6. Ostatnio świetnie sobie poradziłaś. Często zaglądałam na fanpage i podpatrywałam twoje propozycje. Teraz też będę;)

  Odpowiedz
 7. Panterka i wąż opanowały wybiegi i nie tylko:) My też jesteśmy ich fankami:) Śliczne torebki:)
  Zapraszamy również do nas na http://www.pomiedzybialymaczarnym.pl

  Odpowiedz
 8. Piękny nagłówek 😉
  Zapraszam !

  Odpowiedz
 9. te marynarki z łatkami na pierwszym zdjęciu to reserved?

  Odpowiedz
 10. LOVE your style, amazing taste for Fashion!!! I’m now following you on GFC, Bloglovin and also Lookbook! I would be very happy if you visit my blog and maybe if you like follow back.

  Kiss, Vera
  http://fashionmodeimages.blogspot.pt/

  Odpowiedz
 11. Czerwone coś 🙂 które trzymasz w dłoni? co to i skąd to? podejrzewam, że płaszczyk 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz