28 marca 2012

AMBERIF PART 1

Tydzień temu odbyły się Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich AMBERIF, na które zostałam zaproszona przez Destino Commmunications i Biuro Promocji Miasta Gdańsk. Przez nadmiar obowiązków nie mogłam wziąć udziału we wszystkich wydarzeniach, jednak cieszę się, że udało mi się znaleźć choć trochę czasu. Dziś pokazuję zdjęcia z lunchu, w którym wzięli udział dziennikarze i blogerki. Specjalne podziękowania kieruję do Ewy Salamon, która była naszą przewodniczką. Dbała o to, by wszyscy czuli się komfortowo, a atmosfera była przyjazna. Muszę przyznać, jest w tym świetna.

To już ostatni dzień konkursu PINSPIRE.  Macie czas do północy-> KONKURS

Photos by Szymon Brzóska
Necklace- handmade (by Szymon Brzóska)
Bracelet- Salvatore Ferragamo
Dress- no name

A week ago the International Fair of Amber, Jewellery and Gemstones AMBERIF took place I was invited there by Destino Commmunications and Promotion Department of Gdańsk. For too many duties, I could not take part in all events, but I’m glad that I managed to find some time. Today, I show pictures from the lunch, which was attended by journalists and bloggers. Special thanks go to Ewa Salamon, who was our guide. She cared about everything – so that everyone felt comfortable and the atmosphere was friendly. I must admit, she‚s great in that.

Dołącz do dyskusji! 11 komentarzy

 1. Jestem zakochana w Twoim blogu, odkryłam go dziś przypadkiem, masz przepiękne stylizacje, jesteś śliczną dziewczyną, a zdjęcia to istny majstersztyk! Wszystko składa się na idealną całość!

  p.s. jestem fotografem amatorem, ale bardzo chciałabym mieć podobne zdjęcia w swoim albumie, czy mogłabyś napisać jakim obiektywem są wykonywane? z góry bardzo dziękuję i serdecznie Cię pozdrawiam 😉

  Odpowiedz
 2. ślicznie wyglądasz i naprawde piękne zdjęcia!

  Odpowiedz
 3. pięknie wyglądasz ! 😉
  zapraszam do mnie ;D
  bedzie mi miło jeśli wpadniesz 😉

  Odpowiedz
 4. Wyszłaś tu tak słodko! 🙂

  Odpowiedz
 5. lubię takie inicjatywy promujące to co w danym regionie jest wyjątkowe:)

  Odpowiedz
 6. wyglądasz prześlicznie!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz