6 stycznia 2012

NOT ANYONE

Motyw krzyża ma tyle samo zwolenników co przeciwników. Sama mam do niego ambiwalentny stosunek. Z jednej strony trochę mnie już nudzi, z drugiej- wciąż wyszukuję w internecie interesujące jego realizacje. Kurtka, którą mam na sobie została wykonana przez projektantkę, tworzącą pod marką NOT ANYONE. Jako, że nie widziałam wcześniej połączenia krzyżowego motywu z wzorem wężowym, nie mogłam jej sobie odmówić.
Korzystając z okazji, chciałam Was poinformować, że w ten weekend razem z moim fotografem udajemy się do Poznania i Gorzowa. Będziemy szukać modnie ubranych pań. Przyznam, że liczę na Was! Efekty naszej pracy możecie oglądać na blogu Cashmere Street Fashion.
Zapraszam też do polubienia Kapucziny na facebooku.Chciałabym dobić do 1000;) KAPUCZINA FANPAGE
Na koniec mały ‚bonus’ czyli kilka zdjęć z Wiolą, którą możecie znać z bloga FASHIOTERKA.
Photos by Szymon Brzóska
Jacket- Not Anyone
White and black dress, scarf, black jacket- sh
Cap, rings- H&M
Bag- from swap
The theme of the cross has as many supporters as opponents. I’m ambivalent about it as well. On the one hand, I’m a little bored with it already, on the other – I still browse the internet to find some interesting realizations of the theme. Jacket, which I’m wearing, was made by the designer creating under the NOT ANYONE brand.  Since I have not seen before a connection of the cross motive with a snake pattern, I couldn’t deny it.Taking this opportunity, I’d like to inform you that this weekend, together with my photographer, we go to Poznan and Gorzow. We’ll look for fashionably dressed ladies. I admit that I am counting on you! The results of our work on the blog you can see at Cashmere Street Fashion blog. Feel free to like Kapuczina on facebook. I’d like to reach 1000 😉 KAPUCZINA FANPAGE

Dołącz do dyskusji! 19 komentarzy

 1. przepiękna kurtka 🙂

  Odpowiedz
 2. Mega mi sie te botki podobają, uwielbiam takie masywne 🙂

  Odpowiedz
 3. świetnie wyglądasz ! 😉

  Odpowiedz
 4. Jak zwykle set cudowny!;)

  Odpowiedz
 5. podoba mi sie polaczenie tej kurtki z sukieneczka 🙂

  http://diyblog2.blogspot.com

  Odpowiedz
 6. jesteś świetna! w końcu trafiłam na ciekawy blog 🙂 !

  Odpowiedz
 7. genialnie!!
  buty mają cudny kolor

  Odpowiedz
 8. wyglądasz cudnie 🙂 obserwuję ;*

  Odpowiedz
 9. Przepraszam za moje ostatnie pytanie odnośnie Pawła. Nie powinienem…
  Podoba mi się sukienka. Jest bardzo oryginalna i można ją nosić na wiele sposobów. W tym połączeniu wygląda super. Co do kurtki… Mam mieszane uczucia. Niby ubrania oversize są teraz modne, ale wolałbym żeby była bardziej dopasowana. Mój ulubiony element tej stylizacji: Biała sukienka.
  Uwielbiam Cię Kapuczino:))

  chlopaczek2.blog.pl

  Odpowiedz
 10. chętnie przygarnęłabym Twoją sukienkę, mam ogromną słabość do wszelkiego typu sukienek, ale ta – zachwyca za każdym razem, gdy na nia patrzę, zwłaszcza w tym zestawieniu ;d

  Odpowiedz
 11. @famfaramfam – ja tam przygarnęłabym całą garderobę =)
  Bardzo mi się podoba to, że w stylizacjach widać Twoją kreatywność. Nie ma tutaj ograniczenia, a jednak wygląda to wspaniale. Widzę Tobie tyle pomysłów. To jest piękne.

  Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 12. jakoś tak cięzko mi się wydaje 😉
  pewnie jestem przyzwyczajona do delikatnych stylizacji 😉

  Odpowiedz
 13. buty i pierścionki genialne!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz