19 lipca 2011

OMBRE HAIR

Już od jakiegoś czasu  pokazuję się wam w nowej fryzurze.  Obiecałam sobie, że napiszę o niej klika słów. Nie na wszystkich zdjęciach widać, ale mam na głowie ombre hair, z którego jestem niesamowicie zadowolona. Długo zwlekałam ze zmianą uczesania, bo panicznie boję się fryzjerów i zgadzam się z Ryfką,  oni zawsze mają jakąś inną wizję na nas niż my sami. Tym razem było inaczej. Trafiłam do Alternative Club  (myślę, że czytelnikom z Trójmiasta ta nazwa coś mówi)  w ręce Jarka . Włosy nie rozjaśniły się za pierwszym razem tak jak tego oczekiwałam, ale nie było dla mnie problemem udać się tam jeszcze raz. Fajna atmosfera, cudowne towarzystwo  i pyszne kawy. Bardzo podobało mi się, że wszystkie decyzje, odcień farby, każdy kolejny krok- były ze mną konsultowane! No i oczywiście efekt: ciężka, lekko pocieniowana grzywka, wyglądająca trochę tak jakby sama taka urosła i ‘naturalny’ efekt ombre hair.  Jeśli jesteście z Trójmiasta i macie ochotę na taką fryzurę polecam to miejsce, ale jeszcze serdeczniej polecam Jarosława Panka – fryzjera, który choć dopiero uczy się zawodu, podjął się stworzenia tego, o co go poprosiłam i nie zawiódł mnie! Jarek marzy, by w przyszłości otworzyć  własny salon,  w którym  panować będzie serdeczna atmosfera, a on będzie miał czas na to by w sposób indywidualny  podejść do każdej klientki. Życzę mu powodzenia i jeśli jego plany się ziszczą, na pewno zostanę jego stałą klientką.
Zostawiam was ze zdjęciami,  zostały zrobione podczas pobytu w Warszawie i męczących zakupów, których celem było znalezienie eleganckich, męskich butów.  Jeśli dodać do tego, że miały być w rozsądnej cenie i bardzo dużym rozmiarze, to cel wydawał się być praktycznie nie osiągalny! Udało się to dopiero drugiego dnia.  Chciałabym, żeby mi ktoś wytłumaczył W JAKIM CELU FIRMY OBUWNICZE PRODUKUJĄ TE WSTRĘTNE LAKIERKI Z CZUBEM!?
 Photos by Szymon Brzóska
Jacket- Atmosphere, sh
Bag- vingue.com (won in the contest)
Blouse- Top Shop, sh
Leggings- H&M kids
Shoes- allegro
Bracelets- from swap
Since some time I’ve been showing myself to you in a new haircut. I promised myself to write a few words about it. This may not be seen on every photo but ,in fact, on my head I have ombre hair, which I’m extremely fond of. I’ve been delaying the moment of changing my hairstyle for quite a long time as I’m really terrified of hairdressers – I agree with Ryfka – they always seem to have a different vision of us than we do. This time however, things were different. I got to Alternative Club (I think that for the readers from Trójmiasto the name rings a bell) in the hands of Jarek. As I had hoped, the hair didn’t brighten for the first time, but it wasn’t a problem for me to go there again. Cool atmosphere, wonderful company and delicious coffees. What I really liked though, was that each decision – hue of the colour, and every other step were consulted with me ! And of course the final effect – a heavy fringe with a slight shading looking as if it grew like that all by itself and a ‚natura’ ombre hair effect. If you are from Trójmiasto and fancy having a hairdo of that kind, I reccomend the place, but I reccomend even more Mr. Jarosław Panek – a hairdresser, who ,although still learning the proffession, set out to create what I had asked him to and did not let me down! Jarek dreams to open his own hair saloon in the future, where there would be a lovely atmosphere and he would have time to treat each client individually. I wish him good luck and if his plans comes true, I will definitely become his regular customer.
As for now, i leave you with photos taken during the stay in Warsaw and during really tiring shopping, which aim was to find some elegant shoes for men. If I add that they were supposed to be sensibly priced and quite sizeable, the aim seemed to be virtually unattainable! Only the second day the goal was reached. Now, I’d like someone to explain to me WHY SHOEMAKING COMPANIES PRODUCE THOSE DISGUSTING PATENT LEATHER SHOES WITH TIPS?

Dołącz do dyskusji! 26 komentarzy

 1. świetne rzeczy ! bardzo ciekawe buty 🙂

  Odpowiedz
 2. podoba mi się całośc zestawu. Taki w typie casual 😉
  Zapraszam na mojego bloga
  http://glampaula.blogspot.com/

  Odpowiedz
 3. absolutnie genialne getry! 🙂

  Pozdrawiam,
  rudsini.blogspot.com

  Odpowiedz
 4. strasznie lubię ombre hair u dziewczyn 🙂 + świetna stylizacja, legginsy są max dobre.

  zapraszam do nas http://vampiresandsweethearts.blogspot.com/

  Odpowiedz
 5. Prezentujesz się świetnie !!

  Odpowiedz
 6. legginsy są świetne
  ostatnie zdj mega;)

  zapraszam do nas 😉

  fashion-ache.blogspot.com

  Odpowiedz
 7. leginsy świetne ale chyba osobno, coś mi nie pasuje w takim zestawieniu… ostatnie zdjęcie mega 🙂

  Odpowiedz
 8. świetne ostatnie 🙂
  b&w jak zawsze na czasie. super wszystko połączyłaś

  Odpowiedz
 9. Chciałabym trafić kiedyś do naprawdę dobrego fryzjera, który dobierze mi odpowiednią fryzurę. Narazie zapuszczam włosy, bo nie mam na nie pomysłu.
  Również nie rozumiem, skąd biorą się te paskudne męskie buty!
  Świetne legginsy!

  Odpowiedz
 10. mi się bardzo legginsy podobają 😉

  Odpowiedz
 11. swietną masz tę fryzurkę! a z zestawu najbardziej podoba mi się torba 😉

  Odpowiedz
 12. dobry fryzjer to prawdziwy skarb-dlatgo ja chodze ciągle zła za żle ścięta grzywkę (tak od roku chyba nie moge trafić na fryzjera który mi jej nie postrzępi:P). Fryzura jest super, ścięcie tak samo:)

  Odpowiedz
 13. alez masz teraz piekny kolor wlosow i sciete tez sa bardzo ladnie

  Odpowiedz
 14. faktycznie efekt na włosach wygląda świetnie 😉

  Odpowiedz
 15. zakochałam się w tej torbie ! ogólnie look bardzo fajny..tylko nie wiem czy bym nie założyła jakiegoś obcisłego topu lub ten umiejętnie wsadziła do środka hmm 🙂

  Odpowiedz
 16. marykate- niestety t-shirtu nie dało się włożyć do środka. Też o tym myślałam ale podniesiony do góry pokazałby to ,że przez leginsy prześwituje bielizna;/. No ale czego się spodziewać po leginsach za 20 zł

  Odpowiedz
 17. Wyglądasz prześlicznie! Idealnie dobrany kolor włosów. Swoją drogą możesz zdradzić co to za odcień?
  pozdr Magda

  Odpowiedz
 18. Magda- dziękuję Ci bardzo, to są 2 lub 3 odcienie, wyglądają jak jeden kolor bo włosy bardzo stopniowo przechodzą od najciemniejszych u góry do najjaśniejszych na końcówkach. Nie mam pojęcia jak się nazywają, ale będę jutro w tym samym zakładzie i jeśli zastanę Jarka (fryzjera o którym pisałam) to zapytam;)

  Odpowiedz
 19. Baardzo podobają mi się te legginsy 🙂

  Odpowiedz
 20. Gdybyś mogła byłoby super, bo naprawdę kolory są niesamowite 🙂
  pozdrawiam Magda

  Odpowiedz
 21. kapuczinka co moge powiedziec ! pieknie.. jak zwykle ! swietny pomysl z ostatnim zdj ! 🙂

  Odpowiedz
 22. Gorgeous photos – you have very beautiful hair and a really great style, I love your look – you look so cool 🙂
  http://cupcakesandtreacle.blogspot.com/

  Odpowiedz
 23. swietna koszulka i legginsy!

  Odpowiedz
 24. The Silent Shard

  This can almost certainly be pretty helpful for some of your work I want to really don’t only with my blog site but

  Odpowiedz

Dodaj komentarz