4 czerwca 2011

SHOW YOUR FASHION

Wczoraj, 3 czerwca miałam okazję uczestniczyć w pokazie mody, który miał miejsce w Sopocie. Swoje kolekcje zaprezentowali młodzi, zdolni projektanci, pragnący pokazać swoje prace szerszej publiczności. Co podobało mi się najbardziej? Zdecydowanie była to kolekcja Anny Dudzińskiej, która łączyła architektoniczne formy ze starym, industrialnym klimatem, futuryzm z klasycznymi kształtami. A to wszystko przy użyciu recyklingu. Ciekawe  propozycje pokazały także: Aneta Horążak, Ola Wawak i Caro Czajkowska, Klaudia Lademann, Karolina Nylec. Między kolejnymi pokazami goście mogli obejrzeć filmy, a raczej formy audio-wizualne , łączące modę, estetykę, dynamikę, filozofię i historię (Digital Fashion Show). Jestem nimi całkowicie zauroczona. Teraz o tym co nie przypadło mi do gustu. Przede wszystkim to, że te same modelki, w identycznych fryzurach i makijażach chodziły w pokazach  u różnych projektantów. Sam dobór dziewczyn w wielu przypadkach (oczywiście nie wszystkich) był chybiony, gdyż często wydawały się wyglądać nieproporcjonalnie w prezentowanych ubraniach. Także buty nie okazały się najmocniejszą stroną, z wyjątkiem kolekcji projektantki, która zaproponowała własne obuwie . Należy pamiętać, że nie tylko ubrania wpływają na odbiór kolekcji. Koniec końców uważam imprezę za udaną. Można było zobaczyć kilka ciekawych,  innowacyjnych projektów. Na koniec dodaję zdjęcia zestawów, na które zwróciłam szczególną uwagę.
KLAUDIA LADEMANN

OLA WAWAK I CARO CZAJKOWSKA

 DUD.ZIN.SKA

ANETA HORĄŻAK
KAROLINA NYLEC
 I ja wczoraj:
Jacket- Atmosphere, sh
Dress- sh
Necklace- Atmosphere
Bag- vingue.com, Kleotyna Unicka design
Photos by Szymon Brzóska
SHOW YOUR FASHION to grupa młodych, zdolnych projektantów, pragnących pokazać swoje prace szerszej publiczności, nie tylko na facebooku 😉 Już wkrótce będziecie mieli okazję zobaczyć na żywo najnowsze kolekcje artystów w ramach eventu modowego organizowanego w Sopocie.

W wydarzeniu wezmą udział najlepiej zapowiadający się projektanci z Trójmiasta i nie tylko. Swoje dokonania zaprezentują: Klaudia Ladermann, Katarzyna Rozenbangier, Anna Dudzińska/ DUD.ZIN.SKA, Aneta Horążak i inni.

Do zobaczenia wkrótce!

SHOW YOUR FASHION is a group of young, talented designers who would like to introduce their unique and outstanding works to the wider (not only Facebook) audience. Soon, you will stand a chance to see their newest collections live within a totally unexpected Show Your Fashion event, taking place in Sopot.

Show Your Fashion event gives you an opportunity to meet the most up-and-coming Polish fashion designers, including Klaudia Ladermann, Katarzyna Rozenbangier, Anna Dudzińska/ DUD.ZIN.SKA, Aneta Horążak, Ola Wawak i Caro Czajkowska and many others.

See you soon!

(mniej szczegółów)

Dołącz do dyskusji! 16 komentarzy

 1. rzeczywiście, z tego co tu widać kolekcja Dudzińskiej jednak bezkonkurencyjna. Widzę, że pięknie się prezentowałaś, ostatnie zdjęcie jest cudne 🙂 W ogólee podoba mi się jak ostatnio się malujesz, Twoje rysy nabrały dzięki temu bardziej szlachetnego wyglądu :)) (Nie żeby wcześniej nie tak wyglądały, ale makijaż to uwydatnia :)). Całusy :***

  Odpowiedz
 2. Świetnie wyglądasz. Kolor szminki idealnie pasuje do Twojej urody i stroju. Świetny efekt daje ta torebka.

  Odpowiedz
 3. Piękny naszyjnik i ten kolor na ustach!

  Odpowiedz
 4. bardzo podoba mi się ta kolekcja 🙂

  Odpowiedz
 5. Piękny naszyjnik i świetna marynarka, bardzo ładnie Ci w tym kolorze.

  Odpowiedz
 6. na pokazie były dwa komplety modelek, które wychodziły na zmianę, jeden komplet miał fryzury bardziej awangardowe drugi- klasyczne, przy pokazach zbiorowych nie ma możliwości zmiany fryzur i makijażu co pokaz i dla każdego projektanta, przerwy miedzy wyjściami były by zbyt długie.
  Kolekcje muszą wychodzić płynnie, jedna po drugiej, modelki mają więc czas tylko na przebranie się. trafność wyboru modelek do ubioru należy pozostawić projektantowi ona sam wie jak projektował swoje ubrania i jak powinny wyglądać,
  Jeśli chodzi o buty, to mało który projektant, zwłaszcza początkujący, projektuje i wykonuje swoje obuwie, zazwyczaj kupuje się je lub pożycza, można było lepiej dopasować, zawsze można lepiej.
  piękne zdjęcia, ciekawy artykuł, oby tak dalej.
  pozdrawiam współorganizatorka SHOW YOUR FASHION

  Odpowiedz
 7. zazdroszczę Ci , ze mogłaś wziąć udział w pokazie. 😉

  Odpowiedz
 8. super pokaz, świetnie wyglądasz, powinnaś się więcej uśmiechać !:) fajnie się przegląda, obserwuję i pozdrawiam

  Odpowiedz
 9. świetna marynarka, a kolor pomadki współgra z jej kolorem idealnie 😀
  pozdrawiam

  http://www.mybabymydarlig.blogspot.com/

  Odpowiedz
 10. świetny pokaz,a marynarka genialna!

  Odpowiedz
 11. na pokazie miałaś świetną fluo marynare!

  Odpowiedz
 12. na ostatniej fotce masz cudowną szminkę! Jaka to jesli mogę wiedzieć??

  Odpowiedz
 13. Miss Ferreira- Rimmel, IN VOGUE, 038

  Odpowiedz
 14. Prześwietna torebka!

  Pozdrawiam

  …alkai…

  Odpowiedz

Dodaj komentarz